ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Stoiximan: Μεγάλη γκάμα επιλογών* στην Ευρωλίγκα (21-03-2019)

Η δεύτερη αγωνιστική της «διαβολοβδομάδας» στην Ευρωλίγκα, το πρώτο σκέλος της 28ης αγωνιστικής διεξάγεται το βράδυ της Πέμπτης (21/03) με σημαντικά παιχνίδια για την 8άδα και το πλασάρισμα στο Top-8. Ολα τα παιχνίδια του κουπονιού προσφέρονται στον Stoiximan με πλήθος αγορών* και ειδικών στοιχημάτων*.

Το ελληνικό ενδιαφέρον επικεντρώνεται στην Ισπανία και στο Γκραν Κανάρια – Ολυμπιακός, με τους «ερυθρόλευκους» μετά την εντυπωσιακή εμφάνιση και νίκη επί της Μπάγερν Μονάχου με 89-69 το βράδυ της Τρίτης στο «ΣΕΦ» καλούνται να φύγουν με ακόμη ένα διπλό, ώστε να δηλώσουν βροντερό παρών 8άδας, αλλά και να σκαρφαλώσουν μέχρι και την 6η θέση. Η Γκραν Κανάρια έρχονται από εκτός έδρας συντριβή στη Βαρκελώνη με 93-64 από την Μπαρτσελόνα.

Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο!

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενερμπαχτσέ το σημαντικότερο ματς της ημέρας στην Ευρωλίγκα με τις δύο ομάδες να προέρχονται από νικηφόρα αποτελέσματα την Τρίτη. Οι Ρώσοι ξεπέρασαν δύσκολα το εμπόδιο της Αναντολού Εφές (80-78) στην Τουρκία, ενώ η Φενερμπαχτσέ αν και ίδρωσε, επικράτησε της Μπούντουτσνοστ (76-67) με ξέσπασμα στο τελευταίο 10λεπτο. Σε περίπτωση νίκης της Φενερμπαχτσέ, η πρωτιά για την τουρκική ομάδα δεν θα χαθεί, ενώ αν οι Ρώσοι φτάσουν στη νίκη, μπορεί να απέχουν ακόμη μίας από την πρωτοπόρο Φενέρ ωστόσο οι ελπίδες για την κατάληψη της κορυφής θα αυξηθούν.

Το πρόγραμμα της Πέμπτης ολοκληρώνεται με το Μπάγερν Μονάχου – Μπαρτσελόνα και το Μπούντουτσνοστ – Αναντολού Εφές. Μετά την ήττα στο ΣΕΦ, ο δρόμος για την είσοδο στην 8άδα είναι ανηφορικός, την ώρα που η Μπαρτσελόνα θέλει να έρθει πιο κοντά στην 4άδα. Επιστροφή στις νίκες ψάχνει η Αναντολού Εφές στην έδρα της Μπούντουτσνοστ.

Στον Stoiximan δεν θα βρούμε μόνο νικητή αγώνα στα ζευγάρια της Ευρωλίγκας, αλλά και over ή under, χάντικαπ, αποτέλεσμα ημιχρόνου, περιθώριο νίκης, αγορές περιόδου, αγορές ημιχρόνου, ειδικά παικτών και αλλά πολλά ακόμη ειδικά πονταρίσματα*.