Skip to main content
Στατιστικά

Ανάλυση αγώνα

Πετώντας στα... σκουπίδια το πρώτο ημίχρονο, η Μπέρμιγχαμ απέφυγε στο φινάλε την ήττα από τη Χαλ (3-3 στο 88’). Ανοιχτοί σε ρυθμό και προβλέψεις οι αναμετρήσεις της. Μεγαλύτερο το κίνητρο της Χάντερσφιλντ, η οποία συμπλήρωσε 3 σερί ήττες με το 3-1 στο Νότιγχαμ και επέστρεψε στη ζώνη του υποβιβασμού.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Goal

712. ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ 0 - 3 ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ 01 - 07 - 2020 20:00 Επιστροφή στο κουπόνι

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ 31/07/2021

00:00 ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛ.
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛ.
VS
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
00:00 ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
VS
ΑΛ. ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
ΑΛ. ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
00:00 ΣΙΑΤΛ
ΣΙΑΤΛ
VS
ΣΑΝ ΧOΣΕ
ΣΑΝ ΧOΣΕ
01:00 ΜΠΡΑΖΙΛ ΠΕΛ.
ΜΠΡΑΖΙΛ ΠΕΛ.
VS
ΣΑΜΠΑΪΟ Κ.
ΣΑΜΠΑΪΟ Κ.
01:00 ΛΕΟΝ
ΛΕΟΝ
VS
ΤΙΧΟΥΑΝΑ
ΤΙΧΟΥΑΝΑ
01:00 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
VS
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
01:00 ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ
VS
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
02:00 ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
VS
ΚΟΥΪΑΜΠΑ
ΚΟΥΪΑΜΠΑ
02:05 ΝΤ. ΚΑΛΙ
ΝΤ. ΚΑΛΙ
VS
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠ.
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠ.
02:15 ΠΛΑΤΕΝΣΕ
ΠΛΑΤΕΝΣΕ
VS
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
02:30 ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ
ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ
VS
ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
03:00 ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
VS
ΝΕΚΑΞΑ
ΝΕΚΑΞΑ
03:00 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
VS
ΓΚΡΕΜΙΟ
ΓΚΡΕΜΙΟ
03:00 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
VS
ΒΑΣΚΟ
ΒΑΣΚΟ
03:00 ΜΠΡΟΥΣΚΕ
ΜΠΡΟΥΣΚΕ
VS
ΚΟΝΦΙΑΝΚΑ
ΚΟΝΦΙΑΝΚΑ
03:00 ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ
ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ
VS
ΜΟΝΤΡΕΑΛ
ΜΟΝΤΡΕΑΛ
03:30 ΧΙΟΥΣΤΟΝ
ΧΙΟΥΣΤΟΝ
VS
ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
03:30 ΚΑΝΣΑΣ
ΚΑΝΣΑΣ
VS
ΝΤΑΛΑΣ
ΝΤΑΛΑΣ
04:00 ΟΣΤΙΝ
ΟΣΤΙΝ
VS
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
04:10 ΙΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
ΙΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
VS
ΑΤΛ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΑΤΛ. ΤΖΟΥΝΙΟΡ
05:00 ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ
VS
ΜΙΝΕΣΟΤΑ
ΜΙΝΕΣΟΤΑ
05:00 ΑΤΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ
VS
ΧΟΥΑΡΕΖ
ΧΟΥΑΡΕΖ
05:00 ΜΟΝΤΕΡΕΪ
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
VS
ΠΟΥΜΑΣ
ΠΟΥΜΑΣ
11:00 ΙΣΠΑΝΙΑ (ΟΛ.)
ΙΣΠΑΝΙΑ (ΟΛ.)
VS
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΟΛ.)
ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΟΛ.)
11:15 ΒΙΣΚΟΦ
ΒΙΣΚΟΦ
VS
ΛΙΣΕΝ
ΛΙΣΕΝ
11:15 ΤΡΙΝΕΚ
ΤΡΙΝΕΚ
VS
ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ.
ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡ.
11:30 ΓΟΥΧΑΝ
ΓΟΥΧΑΝ
VS
ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ Γ.
ΤΣΑΝΓΚΤΣΟΥΝ Γ.
12:00 ΙΑΠΩΝΙΑ (ΟΛ.)
ΙΑΠΩΝΙΑ (ΟΛ.)
VS
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ (ΟΛ.)
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ (ΟΛ.)
13:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΟΛ.)
ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΟΛ.)
VS
ΑΙΓΥΠΤΟΣ (ΟΛ.)
ΑΙΓΥΠΤΟΣ (ΟΛ.)
13:30 ΝΤΑΛΙΑΝ ΠΡΟ
ΝΤΑΛΙΑΝ ΠΡΟ
VS
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚ.
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚ.
14:00 ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ
ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ
VS
ΑΝΙΑΝΓΚ
ΑΝΙΑΝΓΚ
14:00 Ν.ΚΟΡΕΑ (ΟΛ.)
Ν.ΚΟΡΕΑ (ΟΛ.)
VS
ΜΕΞΙΚΟ (ΟΛ.)
ΜΕΞΙΚΟ (ΟΛ.)
14:00 ΣΑΝΓΚΖΟΥ Σ.
ΣΑΝΓΚΖΟΥ Σ.
VS
ΜΠΟΥΤΣΕΟΝ
ΜΠΟΥΤΣΕΟΝ
14:00 ΣΕΟΥΛ
ΣΕΟΥΛ
VS
ΟΥΛΣΑΝ
ΟΥΛΣΑΝ
14:00 ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.
ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.
VS
ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.
ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.
14:30 ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
VS
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΙΜ
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΙΜ
14:30 ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
VS
ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ
ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ
14:30 ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
VS
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
14:30 ΑΝΝΟΒΕΡΟ
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
VS
ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
14:30 ΦΡ. ΑΜΑΓΚΕΡ
ΦΡ. ΑΜΑΓΚΕΡ
VS
ΧΟΡΣΕΝΣ
ΧΟΡΣΕΝΣ
15:00 ΧΑΚΑ
ΧΑΚΑ
VS
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
15:00 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (ΕΡ.)
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (ΕΡ.)
VS
ΒΑΛ. ΜΑΝΧΑΪΜ
ΒΑΛ. ΜΑΝΧΑΪΜ
15:00 ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ
ΣΑΑΡΜΠΡΙΚΕΝ
VS
ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
15:00 ΒΕΧΕΝ
ΒΕΧΕΝ
VS
ΜΟΝΑΧΟ 1860
ΜΟΝΑΧΟ 1860
15:00 ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ
ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ
VS
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
15:00 ΒΙΚΤOΡΙΑ ΚΟΛ.
ΒΙΚΤOΡΙΑ ΚΟΛ.
VS
ΣΒΙΚΑΟΥ
ΣΒΙΚΑΟΥ
15:00 ΜΕΠΕΝ
ΜΕΠΕΝ
VS
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
15:30 ΣΑΓΚΑΗ ΠΟΡΤ
ΣΑΓΚΑΗ ΠΟΡΤ
VS
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ
15:30 ΧΕΜΠΕΪ
ΧΕΜΠΕΪ
VS
ΤΙΑΝΤΖΙΝ
ΤΙΑΝΤΖΙΝ
15:30 ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
VS
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
16:00 ΝΙΜ
ΝΙΜ
VS
ΝΤΙΖΟΝ
ΝΤΙΖΟΝ
16:00 ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
VS
ΠΙΑΣΤ
ΠΙΑΣΤ
16:00 ΠΡΕΣΤΟΝ
ΠΡΕΣΤΟΝ
VS
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
17:00 ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
VS
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
17:00 ΜΙΝΑΪ
ΜΙΝΑΪ
VS
ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
17:00 ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
VS
ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
17:00 ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
VS
Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
17:00 ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ
ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ
VS
ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ
ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ
17:00 ΑΓΙΑΞ
ΑΓΙΑΞ
VS
ΛΕΙΨΙΑ
ΛΕΙΨΙΑ
17:00 ΦΕΝΛΟ
ΦΕΝΛΟ
VS
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17:00 ΚΑΡΒΙΝΑ
ΚΑΡΒΙΝΑ
VS
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
17:00 ΕΛΓΚΙΝ
ΕΛΓΚΙΝ
VS
ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ
ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ
17:00 ΒΙΜΠΟΡΓΚ
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
VS
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
17:00 ΕΛΣΙΝΚΙ
ΕΛΣΙΝΚΙ
VS
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
17:00 ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ
ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ
VS
ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
17:00 ΙΣΤ ΦΑΪΦ
ΙΣΤ ΦΑΪΦ
VS
ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
17:00 ΚΛΑΪΝΤ
ΚΛΑΪΝΤ
VS
ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
17:00 ΚΟΟΥΒ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
ΚΟΟΥΒ ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ
VS
ΦΟΛΚΕΡΚ
ΦΟΛΚΕΡΚ
17:00 ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
VS
ΑΛΟΑ
ΑΛΟΑ
17:00 ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒ.
ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒ.
VS
ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ
ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ
17:00 ΑΝΝΑΝ
ΑΝΝΑΝ
VS
ΦΟΡΦΑΡ
ΦΟΡΦΑΡ
17:00 ΚΕΛΤΙ ΧΑΡΤΣ
ΚΕΛΤΙ ΧΑΡΤΣ
VS
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
17:00 ΡΕΙΘ ΡΟΒΕΡΣ
ΡΕΙΘ ΡΟΒΕΡΣ
VS
ΧΑΜΙΛΤΟΝ
ΧΑΜΙΛΤΟΝ
17:00 ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
VS
ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛ.
ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛ.
17:00 ΝΤΑΝΤΙ
ΝΤΑΝΤΙ
VS
ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
17:00 ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
VS
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
17:00 ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
VS
ΙΝΒΕΡΝΕΣ
ΙΝΒΕΡΝΕΣ
17:00 ΜΟΡΤΟΝ
ΜΟΡΤΟΝ
VS
ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
17:00 ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
VS
ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ
ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ
17:15 ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
VS
ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
17:30 ΜΠΑΓΕΡΝ
ΜΠΑΓΕΡΝ
VS
ΝΑΠΟΛΙ
ΝΑΠΟΛΙ
17:30 ΟΥΦΑ
ΟΥΦΑ
VS
ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
18:00 ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
VS
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛ.
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛ.
18:00 ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
VS
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
18:00 ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
VS
ΑΛΤΑΧ
ΑΛΤΑΧ
18:00 ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ
ΒΑΣΑΛΟΥΝΤΣ
VS
ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
18:00 ΠΡΙΜΠΡΑΜ
ΠΡΙΜΠΡΑΜ
VS
ΜΑΣ ΤΑΜΠΟΡΣΚΟ
ΜΑΣ ΤΑΜΠΟΡΣΚΟ
18:00 ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
VS
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
18:30 ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
VS
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
18:30 ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
VS
ΒΙΣΛΑ ΚΡ.
ΒΙΣΛΑ ΚΡ.
18:45 ΜΠΟΤΕΦ ΒΡΑΤΣΑ
ΜΠΟΤΕΦ ΒΡΑΤΣΑ
VS
ΛΕΦΣΚΙ Σ.
ΛΕΦΣΚΙ Σ.
18:45 ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ
ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ
VS
ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ
ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ
19:00 ΖΥΡΙΧΗ
ΖΥΡΙΧΗ
VS
ΛΩΖΑΝΗ
ΛΩΖΑΝΗ
19:00 ΠΟΧΡΟΝΙΕ
ΠΟΧΡΟΝΙΕ
VS
ΖΕΜΠΛΙΝ
ΖΕΜΠΛΙΝ
19:00 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
VS
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
19:00 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
VS
ΑΤΛΕΤΙΚΟ Μ.
ΑΤΛΕΤΙΚΟ Μ.
19:15 ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
VS
ΚΡΑΪΟΒΑ 1948
ΚΡΑΪΟΒΑ 1948
19:30 ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ
ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ
VS
ΛΕΟΥΒΕΝ
ΛΕΟΥΒΕΝ
19:30 ΣΕΡΕΝΓΚ
ΣΕΡΕΝΓΚ
VS
ΜΑΛΙΝ
ΜΑΛΙΝ
19:30 ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
VS
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
19:30 ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ
ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ
VS
ΝΤΝΙΠΡΟ
ΝΤΝΙΠΡΟ
20:00 ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
VS
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
20:00 ΝΙΟΡ
ΝΙΟΡ
VS
ΚΑΕΝ
ΚΑΕΝ
20:00 ΑΖΑΞΙΟ
ΑΖΑΞΙΟ
VS
ΑΜΙΑΝ
ΑΜΙΑΝ
20:00 ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
VS
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
20:00 ΝΑΝΣΙ
ΝΑΝΣΙ
VS
ΤΟΥΛΟΥΖ
ΤΟΥΛΟΥΖ
20:00 ΠΑΡΙ
ΠΑΡΙ
VS
ΝΤΑΝΚΕΡΚ
ΝΤΑΝΚΕΡΚ
20:00 ΤΣΣΚΑ Μ.
ΤΣΣΚΑ Μ.
VS
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ.
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ Μ.
20:00 ΡΟΝΤΕΖ ΑΒ.
ΡΟΝΤΕΖ ΑΒ.
VS
ΠΟ
ΠΟ
20:00 ΣΟΣΟ
ΣΟΣΟ
VS
ΧΑΒΡΗ
ΧΑΒΡΗ
21:00 ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡ.
ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡ.
VS
ΤΡΕΝΤΣΙΝ
ΤΡΕΝΤΣΙΝ
21:00 ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
VS
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ.
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ.
21:00 ΧΟΝΒΕΝΤ
ΧΟΝΒΕΝΤ
VS
ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ
ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝ
21:00 ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
VS
ΤΣΣΚΑ 1948
ΤΣΣΚΑ 1948
21:00 ΙΣΤΡΑ
ΙΣΤΡΑ
VS
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
21:00 ΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝ
ΝΤΟΡΝΜΠΙΡΝ
VS
ΑΜΣΤΕΤΕΝ
ΑΜΣΤΕΤΕΝ
21:30 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣ.
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣ.
VS
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡ.
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡ.
21:30 ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ
ΛΟΝΓΚΦΟΡΝΤ
VS
ΝΤΕΡΙ
ΝΤΕΡΙ
21:30 Γ. ΜΠΟΪΣ
Γ. ΜΠΟΪΣ
VS
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
21:45 ΕΟΥΠΕΝ
ΕΟΥΠΕΝ
VS
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
21:45 ΛΑΝΟΥΣ
ΛΑΝΟΥΣ
VS
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
22:00 ΜΑΡΣΕΪΓ
ΜΑΡΣΕΪΓ
VS
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:00 ΚΛΟΥΖ
ΚΛΟΥΖ
VS
ΤΣΙΝΤΙΑ
ΤΣΙΝΤΙΑ
22:00 ΧΑΡΤΣ
ΧΑΡΤΣ
VS
ΣΕΛΤΙΚ
ΣΕΛΤΙΚ
22:30 ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ
ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ
VS
ΑΒΑΪ
ΑΒΑΪ
22:30 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
VS
ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
22:45 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
VS
ΜΠΡΑΓΚΑ
ΜΠΡΑΓΚΑ