Skip to main content
Στατιστικά

Ανάλυση αγώνα

Δεύτερο παιχνίδι της Ουλσάν μετά την επανεκκίνηση, δεύτερη απώλεια για τις «τίγρεις». Βελτίωσαν την άμυνά τους, αλλά μέχρι εκεί, καθώς στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Σεούλ έμειναν στο 0-0. Η Νταεγκού παρουσιάστηκε «μουδιασμένη» από την καραντίνα μετά τη συμμετοχή στο Τσάμπιονς Λιγκ. Πήρε τον βαθμό από την Ποχάνγκ (1-1).

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: 2-3 γκολ

647. ΟΥΛΣΑΝ 2 - 1 ΝΤΑΕΓΚΟΥ 04 - 08 - 2021 13:00 Επιστροφή στο κουπόνι

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ 26/09/2021

07:30 ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ
ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ
VS
ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.
ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.
08:00 ΜΙΤΟ
ΜΙΤΟ
VS
ΖΒ. ΚΑΝΑΖΑΒΑ
ΖΒ. ΚΑΝΑΖΑΒΑ
08:00 ΣΟΥΓΟΝ
ΣΟΥΓΟΝ
VS
ΣΕΟΥΛ
ΣΕΟΥΛ
00:00 ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΚΟΡ.
ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΚΟΡ.
VS
ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
00:00 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
VS
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
00:15 ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
VS
ΜΠΡΑΖΙΛ ΠΕΛ.
ΜΠΡΑΖΙΛ ΠΕΛ.
00:15 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
VS
ΣΑΜΠΑΪΟ Κ.
ΣΑΜΠΑΪΟ Κ.
00:15 ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
VS
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
00:15 ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
VS
ΓΚΡΕΜΙΟ
ΓΚΡΕΜΙΟ
02:00 ΚΑΝΣΑΣ
ΚΑΝΣΑΣ
VS
ΣΙΑΤΛ
ΣΙΑΤΛ
02:15 ΜΠΟΚΑ ΤΖ.
ΜΠΟΚΑ ΤΖ.
VS
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
02:30 ΑΤΛ. ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
ΑΤΛ. ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
VS
ΚΟΥΪΑΜΠΑ
ΚΟΥΪΑΜΠΑ
03:06 ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ.
ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ.
VS
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
04:10 ΝΤ. ΚIΝΤΙΟ
ΝΤ. ΚIΝΤΙΟ
VS
ΙΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
ΙΝΤ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
04:30 ΟΣΤΙΝ
ΟΣΤΙΝ
VS
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚ.
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚ.
09:00 ΤΣ. ΟΣΑΚΑ
ΤΣ. ΟΣΑΚΑ
VS
ΚΑΣΙΜΑ
ΚΑΣΙΜΑ
09:00 ΤΟΚΥΟ BΕΡΝΤΙ
ΤΟΚΥΟ BΕΡΝΤΙ
VS
ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ
ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ
10:00 ΣΑΝΓΚΖΟΥ Σ.
ΣΑΝΓΚΖΟΥ Σ.
VS
ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ
ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ
10:00 ΝΑΓΚΟΓΙΑ
ΝΑΓΚΟΓΙΑ
VS
ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ
ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ
10:30 ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ
ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ
VS
ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ
ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ
11:00 ΚΑΒΑΣΑΚΙ
ΚΑΒΑΣΑΚΙ
VS
ΣΟΝΑΝ ΜΠ.
ΣΟΝΑΝ ΜΠ.
11:30 ΓΚΡΑΤΣΕΡ
ΓΚΡΑΤΣΕΡ
VS
ΒΑΚΕΡ ΙΝΣ.
ΒΑΚΕΡ ΙΝΣ.
11:30 ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. (ΕΡ)
ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β. (ΕΡ)
VS
ΛΑΦΝΙΤΖ
ΛΑΦΝΙΤΖ
12:30 ΤΣΟΥΝΓΚΝΑΜ ΑΣΑΝ
ΤΣΟΥΝΓΚΝΑΜ ΑΣΑΝ
VS
ΓΕΟΝΑΜ
ΓΕΟΝΑΜ
13:00 ΓΚΑΜΠΑ ΟΣ.
ΓΚΑΜΠΑ ΟΣ.
VS
ΚΑΣΙΒΑ
ΚΑΣΙΒΑ
13:15 ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ.
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ.
VS
ΚΑΜΠΟΥΡ
ΚΑΜΠΟΥΡ
13:30 ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
ΝΙΕΤΣΕΤΣΑ
VS
ΓΚΟΡΝΙΚ Ζ.
ΓΚΟΡΝΙΚ Ζ.
13:30 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
VS
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
13:30 ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ
ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ
VS
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
14:00 ΜΠΟΡΝΤΟ
ΜΠΟΡΝΤΟ
VS
ΡΕΝ
ΡΕΝ
14:00 ΕΣΤΕΡ
ΕΣΤΕΡ
VS
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
14:00 ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
VS
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
14:00 ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΥ
ΤΟΥΡΓΚΟΥΤΣΟΥ
VS
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (ΕΡ.)
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (ΕΡ.)
14:00 ΜΙΝΑΪ
ΜΙΝΑΪ
VS
ΛΒΙΒ
ΛΒΙΒ
14:00 ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
VS
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
14:30 ΝΤ. ΔΡΕΣΔΗΣ
ΝΤ. ΔΡΕΣΔΗΣ
VS
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡ.
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡ.
14:30 ΑΜΒΟΥΡΓΟ
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
VS
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
14:30 ΑΝΝΟΒΕΡΟ
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
VS
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
14:30 ΟΥΝ. ΣΕΝ ΓΚΙΛΟΥΑΖ
ΟΥΝ. ΣΕΝ ΓΚΙΛΟΥΑΖ
VS
ΑΝΤΒΕΡΠ
ΑΝΤΒΕΡΠ
15:00 ΓΙΑΜΕΡΜΠΟΥΓΚΤ
ΓΙΑΜΕΡΜΠΟΥΓΚΤ
VS
ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
15:00 ΒΙΜΠΟΡΓΚ
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
VS
ΟΝΤΕΝΣΕ
ΟΝΤΕΝΣΕ
15:00 ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
VS
ΡΑΝΤΕΡΣ
ΡΑΝΤΕΡΣ
15:00 ΜΑΓΙΟΡΚΑ
ΜΑΓΙΟΡΚΑ
VS
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
15:00 ΜΙΡΑΝΤΕΣ
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
VS
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
15:00 ΣΒΙΚΑΟΥ
ΣΒΙΚΑΟΥ
VS
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
15:00 ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
VS
ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
15:15 ΛΟΥΚΕΡΝΗ
ΛΟΥΚΕΡΝΗ
VS
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
15:30 ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
VS
ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
ΑΝΤΜΙΡΑ ΒΑΚΕΡ
15:30 ΦΑΡΟΥΛ
ΦΑΡΟΥΛ
VS
ΜΙΟΒΕΝΙ
ΜΙΟΒΕΝΙ
15:30 ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ
VS
ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β.
ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β.
15:30 ΑΛΚΜΑΑΡ
ΑΛΚΜΑΑΡ
VS
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
15:30 ΧΕΡΕΝΦΕΝ
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
VS
ΤΒΕΝΤΕ
ΤΒΕΝΤΕ
15:30 ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
VS
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
16:00 ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
VS
ΓΟΥΛΒΣ
ΓΟΥΛΒΣ
16:00 ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
VS
ΒΑΡΝΑΜΟ
ΒΑΡΝΑΜΟ
16:00 ΣΛΑΣΚ
ΣΛΑΣΚ
VS
ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
VS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
VS
ΒΟΛΟΣ
ΒΟΛΟΣ
16:00 ΣΤΑΡΤ
ΣΤΑΡΤ
VS
ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
16:00 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
VS
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
16:00 ΜΠΡΕΣΤ
ΜΠΡΕΣΤ
VS
ΜΕΤΣ
ΜΕΤΣ
16:00 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
VS
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
16:00 ΕΜΠΟΛΙ
ΕΜΠΟΛΙ
VS
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
16:00 ΜΙΑΛΜΠΙ
ΜΙΑΛΜΠΙ
VS
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
16:00 ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
VS
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
16:00 ΧΟΡΣΕΝΣ
ΧΟΡΣΕΝΣ
VS
ΝΙΚΟΜΠΙΝΓΚ
ΝΙΚΟΜΠΙΝΓΚ
16:00 ΡΕΜΣ
ΡΕΜΣ
VS
ΝΑΝΤ
ΝΑΝΤ
16:00 ΤΡΟΥΑ
ΤΡΟΥΑ
VS
ΑΝΖΕ
ΑΝΖΕ
16:00 ΧΑΤΑΪΣΠΟΡ
ΧΑΤΑΪΣΠΟΡ
VS
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
16:00 ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
VS
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
16:30 ΡΟΣΤΟΦ
ΡΟΣΤΟΦ
VS
ΑΧΜΑΤ ΓΚΡΟΖΝΙ
ΑΧΜΑΤ ΓΚΡΟΖΝΙ
16:30 ΜΠΟΧΟΥΜ
ΜΠΟΧΟΥΜ
VS
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
17:00 ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
VS
ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
ΣΛ. ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
17:00 ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
VS
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
17:00 ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝ.
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝ.
VS
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
17:00 ΤΕΠΛΙΤΣΕ
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
VS
ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ
ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ
17:00 ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
VS
ΜΑΛΑΓΑ
ΜΑΛΑΓΑ
17:00 ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
VS
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
17:00 ΝΤΝΙΠΡΟ
ΝΤΝΙΠΡΟ
VS
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
17:00 ΣΕΛΤΙΚ
ΣΕΛΤΙΚ
VS
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
17:00 ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
VS
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
17:00 ΡΕΙΘ ΡΟΒΕΡΣ
ΡΕΙΘ ΡΟΒΕΡΣ
VS
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
17:00 ΓΑΝΔΗ
ΓΑΝΔΗ
VS
ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ
ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ
17:15 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
VS
ΛΕΒΑΝΤΕ
ΛΕΒΑΝΤΕ
17:15 ΠΑΡΜΑ
ΠΑΡΜΑ
VS
ΠΙΖΑ
ΠΙΖΑ
17:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
VS
ΖΥΡΙΧΗ
ΖΥΡΙΧΗ
17:30 ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
VS
ΣΙΟΝ
ΣΙΟΝ
17:45 ΧΕΡΑΚΛΕΣ
ΧΕΡΑΚΛΕΣ
VS
ΒΑΑΛΒΑΪΚ
ΒΑΑΛΒΑΪΚ
18:00 ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
VS
ΚΡΑΪΟΒΑ 1948
ΚΡΑΪΟΒΑ 1948
18:00 ΚΛΕΡΜΟΝ
ΚΛΕΡΜΟΝ
VS
ΜΟΝΑΚΟ
ΜΟΝΑΚΟ
18:00 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
VS
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
18:00 ΝΙΟΥΜΠΛΕΝΣΕ
ΝΙΟΥΜΠΛΕΝΣΕ
VS
ΣΑΝΤΙΑΓΟ Γ.
ΣΑΝΤΙΑΓΟ Γ.
18:00 ΓΚΟΡΙΤΣΑ
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
VS
ΡΙΕΚΑ
ΡΙΕΚΑ
18:15 ΛΑΜΙΑ
ΛΑΜΙΑ
VS
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
18:30 ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
VS
ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
18:30 ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΡΣΕΝΑΛ
VS
ΤΟΤΕΝΑΜ
ΤΟΤΕΝΑΜ
18:30 ΒΙΣΛΑ ΚΡ.
ΒΙΣΛΑ ΚΡ.
VS
ΠΟΓΚΟΝ
ΠΟΓΚΟΝ
18:30 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
VS
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
18:30 ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
VS
ΛΑΧΤΙ
ΛΑΧΤΙ
18:30 ΟΟΥΛΟΥ
ΟΟΥΛΟΥ
VS
ΧΑΚΑ
ΧΑΚΑ
18:30 ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
VS
KTΠ
KTΠ
18:30 ΚΟΥΟΠΙΟ
ΚΟΥΟΠΙΟ
VS
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ
18:30 ΙΛΒΕΣ
ΙΛΒΕΣ
VS
ΧΟΝΚΑ
ΧΟΝΚΑ
18:30 ΕΛΣΙΝΚΙ
ΕΛΣΙΝΚΙ
VS
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
18:30 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
VS
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
18:30 ΧΑΚΕΝ
ΧΑΚΕΝ
VS
ΧΑΜΑΡΜΠΙ
ΧΑΜΑΡΜΠΙ
19:00 ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
VS
ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
VS
ΓΚΕΖΤΕΠΕ
ΓΚΕΖΤΕΠΕ
19:00 ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ
VS
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜ.
19:00 ΛΑΤΣΙΟ
ΛΑΤΣΙΟ
VS
ΡΟΜΑ
ΡΟΜΑ
19:00 ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
VS
ΣΟΤΣΙ
ΣΟΤΣΙ
19:00 ΜΠΡΑΝ
ΜΠΡΑΝ
VS
ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
19:00 ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
VS
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
19:00 ΜΟΛΝΤΕ
ΜΟΛΝΤΕ
VS
ΒΙΚΙΝΓΚ
ΒΙΚΙΝΓΚ
19:00 ΧΑΜ ΚΑΜ
ΧΑΜ ΚΑΜ
VS
ΓΙΕΡΒ
ΓΙΕΡΒ
19:00 ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
VS
ΟΝΤ
ΟΝΤ
19:00 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
VS
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
19:15 ΟΒΙΕΔΟ
ΟΒΙΕΔΟ
VS
ΧΙΡΟΝΑ
ΧΙΡΟΝΑ
19:30 ΟΣΤΑΝΔΗ
ΟΣΤΑΝΔΗ
VS
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
19:30 ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
VS
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ
19:30 ΝΤΕΣΝΑ
ΝΤΕΣΝΑ
VS
ΜΕΤΑΛΙΣΤ
ΜΕΤΑΛΙΣΤ
19:30 ΣΟΣΙΕΔΑΔ
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
VS
ΕΛΤΣΕ
ΕΛΤΣΕ
19:30 ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
VS
ΚΑΝΤΙΘ
ΚΑΝΤΙΘ
20:00 ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ
ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ
VS
ΜΠΡΑΓΚΑ
ΜΠΡΑΓΚΑ
20:00 ΤΟΛΟΥΚΑ
ΤΟΛΟΥΚΑ
VS
ΑΤΛ. ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
ΑΤΛ. ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
20:00 ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
VS
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
20:00 ΣΙΚΑΓΟ
ΣΙΚΑΓΟ
VS
ΝΑΣΒΙΛ
ΝΑΣΒΙΛ
20:05 ΧΑΪΝΤΟΥΚ
ΧΑΪΝΤΟΥΚ
VS
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ Ζ.
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ Ζ.
20:30 ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ
VS
ΑΕΚ
ΑΕΚ
21:00 ΒΕΪΛΕ
ΒΕΪΛΕ
VS
ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
21:00 ΑΡΑΝΤ
ΑΡΑΝΤ
VS
ΚΛΟΥΖ
ΚΛΟΥΖ
21:00 ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
VS
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
21:00 ΟΜΟΝΟΙΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ
VS
ΠΑΦΟΣ
ΠΑΦΟΣ
21:30 ΛΟΥΓΚΟ
ΛΟΥΓΚΟ
VS
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
21:30 ΤΕΡΝΑΝΑ
ΤΕΡΝΑΝΑ
VS
ΣΠΑΛ
ΣΠΑΛ
21:30 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
VS
ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
21:45 ΜΑΡΣΕΪΓ
ΜΑΡΣΕΪΓ
VS
ΛΑΝΣ
ΛΑΝΣ
21:45 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
VS
ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι Χ.
ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι Χ.
21:45 ΝΑΠΟΛΙ
ΝΑΠΟΛΙ
VS
ΚΑΛΙΑΡΙ
ΚΑΛΙΑΡΙ
22:00 ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
VS
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
22:00 ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
VS
ΣΑΝΤΟΣ
ΣΑΝΤΟΣ
22:00 ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
VS
ΜΑΛΙΝ
ΜΑΛΙΝ
22:00 ΓΚΕΝΚ
ΓΚΕΝΚ
VS
ΣΕΡΕΝΓΚ
ΣΕΡΕΝΓΚ
22:00 ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
VS
ΜΠΑΪΑ
ΜΠΑΪΑ
22:00 ΜΠΕΤΙΣ
ΜΠΕΤΙΣ
VS
ΧΕΤΑΦΕ
ΧΕΤΑΦΕ
22:00 ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
VS
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
22:00 ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
VS
CSA AΛ
CSA AΛ
22:00 ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
VS
ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
22:30 ΟΥΝ. ΤΣΙΛΕ
ΟΥΝ. ΤΣΙΛΕ
VS
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
22:30 ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ
ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ
VS
ΒΙΖΕΛΑ
ΒΙΖΕΛΑ