Skip to main content
Στατιστικά

Ανάλυση αγώνα

Εκπληκτική εμφάνιση από τη Σοσό στην πρεμιέρα, ξεκίνησε με το δεξί το νέο πρωτάθλημα επικρατώντας εκτός έδρας της Ντιζόν που πέρσι αγωνιζόταν στο Σαμπιονά και διαθέτει το μεγαλύτερο μπάτζετ στην κατηγορία. Θετική η εικόνα της Χάβρης παρά το γεγονός πως δεν κέρδισε, μένοντας στην ισοπαλία εντός έδρας απέναντι στην Γκινγκάμπ παρά τις καλές στιγμές που είχε. Οι γηπεδούχοι έρχονται με φόρα και παίζουν σπίτι τους. Θα πάμε στον άσο.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: 1

242. ΣΟΣΟ 0 - 2 ΧΑΒΡΗ 31 - 07 - 2021 20:00 Επιστροφή στο κουπόνι

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ 19/09/2021

08:00 ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.
ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.
VS
ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ
ΣΕΟΝΓΚΝΑΜ
00:00 ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
VS
ΝΤ. ΚΑΛΙ
ΝΤ. ΚΑΛΙ
00:00 ΟΥΡΑΚΑΝ
ΟΥΡΑΚΑΝ
VS
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
00:15 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
VS
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝ.
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝ.
02:05 ΝΤ. ΠΑΣΤΟ
ΝΤ. ΠΑΣΤΟ
VS
ΙΝΤ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΙΝΤ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
02:15 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
VS
ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡ.
ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡ.
02:30 ΠΟΡΤΛΑΝΤ
ΠΟΡΤΛΑΝΤ
VS
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02:30 ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
VS
ΓΚΡΕΜΙΟ
ΓΚΡΕΜΙΟ
03:00 ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ
ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ
VS
ΚΕΡΕΤΑΡΟ
ΚΕΡΕΤΑΡΟ
03:06 ΜΟΝΤΕΡΕΪ
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
VS
ΤΙΓΚΡΕΣ
ΤΙΓΚΡΕΣ
04:00 ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
VS
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ
04:10 ΑΓΚ. ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ
ΑΓΚ. ΝΤΟΡΑΝΤΑΣ
VS
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠ.
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠ.
05:06 ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ.
ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚ.
VS
ΠΟΥΕΜΠΛΑ
ΠΟΥΕΜΠΛΑ
09:00 ΜΠΛΑΟΥΜΠΛΙΤΖ
ΜΠΛΑΟΥΜΠΛΙΤΖ
VS
ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.
ΓΚΙΡΑΒΑΝΣ ΚΙΤ.
10:00 ΤΣΟΥΝΓΚΝΑΜ ΑΣΑΝ
ΤΣΟΥΝΓΚΝΑΜ ΑΣΑΝ
VS
ΑΝΣΑΝ ΓΚΡΙΝΕΡΣ
ΑΝΣΑΝ ΓΚΡΙΝΕΡΣ
10:30 ΣΕΟΥΛ
ΣΕΟΥΛ
VS
ΣΟΥΓΟΝ ΣΙΤΙ
ΣΟΥΓΟΝ ΣΙΤΙ
11:00 ΣΑΓΚΑΜΙΧΑΡΑ
ΣΑΓΚΑΜΙΧΑΡΑ
VS
ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜ.
ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜ.
11:30 ΡΑΠΙΝΤ Β. Β
ΡΑΠΙΝΤ Β. Β
VS
ΓΚΡΑΤΣΕΡ
ΓΚΡΑΤΣΕΡ
12:00 ΤΟΚΥΟ BΕΡΝΤΙ
ΤΟΚΥΟ BΕΡΝΤΙ
VS
ΝΙΓΚΑΤΑ
ΝΙΓΚΑΤΑ
12:30 ΣΕΟΥΛ Η-ΛΑΝΤ
ΣΕΟΥΛ Η-ΛΑΝΤ
VS
ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ
ΝΤΑΕΤΖΕΟΝ
13:00 ΦΑΡΕΝΣΕ
ΦΑΡΕΝΣΕ
VS
ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β
ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β
13:00 ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔ.
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔ.
VS
ΚΑΖΑ ΠΙΑ
ΚΑΖΑ ΠΙΑ
13:00 ΖΒ. ΚΑΝΑΖΑΒΑ
ΖΒ. ΚΑΝΑΖΑΒΑ
VS
ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ
ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ
13:15 ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
VS
ΤΣΒΟΛΕ
ΤΣΒΟΛΕ
13:30 ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ
ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ
VS
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
13:30 ΚΛΙΝΤΣΕΝΙ
ΚΛΙΝΤΣΕΝΙ
VS
ΑΡΓΚΕΣ
ΑΡΓΚΕΣ
13:30 ΕΜΠΟΛΙ
ΕΜΠΟΛΙ
VS
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
13:30 ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
VS
ΡΑΚΟΒ
ΡΑΚΟΒ
14:00 ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
VS
ΒΑΣΤΕΡΑΣ
ΒΑΣΤΕΡΑΣ
14:00 ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
VS
ΝΤΑΝΤΙ
ΝΤΑΝΤΙ
14:00 ΧΒΙΝΤΟΒΡΕ
ΧΒΙΝΤΟΒΡΕ
VS
ΒΕΝΤΣΙΣΕΛ
ΒΕΝΤΣΙΣΕΛ
14:00 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
VS
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡ.
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΒΕΡ.
14:00 ΝΙΣ
ΝΙΣ
VS
ΜΟΝΑΚΟ
ΜΟΝΑΚΟ
14:30 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ
VS
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
14:30 ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
VS
ΝΤ. ΔΡΕΣΔΗΣ
ΝΤ. ΔΡΕΣΔΗΣ
14:30 ΑΟΥΕ
ΑΟΥΕ
VS
ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ
ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ
14:30 ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
ΣΕΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
VS
ΓΚΕΝΚ
ΓΚΕΝΚ
15:00 ΟΥΕΣΚΑ
ΟΥΕΣΚΑ
VS
ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ
ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ
15:00 ΜΑΓΙΟΡΚΑ
ΜΑΓΙΟΡΚΑ
VS
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
15:00 ΡΑΝΤΕΡΣ
ΡΑΝΤΕΡΣ
VS
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
15:00 ΒΕΪΛΕ
ΒΕΪΛΕ
VS
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
15:00 ΧΟΝΚΑ
ΧΟΝΚΑ
VS
ΕΛΣΙΝΚΙ
ΕΛΣΙΝΚΙ
15:00 ΒΕΡΛ
ΒΕΡΛ
VS
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
15:30 ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
VS
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
15:30 ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛ.
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΚΛ.
VS
ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
15:30 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
VS
ΣΒ. ΒΑΤΕΝΣ
ΣΒ. ΒΑΤΕΝΣ
16:00 ΣΕΠΣΙ
ΣΕΠΣΙ
VS
ΑΡΑΝΤ
ΑΡΑΝΤ
16:00 ΓΝΙΝΣΤΑΝ
ΓΝΙΝΣΤΑΝ
VS
ΓΙΠΟ
ΓΙΠΟ
16:00 ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
ΟΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
VS
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
16:00 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
VS
ΕΣΤΕΡ
ΕΣΤΕΡ
16:00 ΤΣΑΒΕΣ
ΤΣΑΒΕΣ
VS
ΠΟΡΤΟ Β
ΠΟΡΤΟ Β
16:00 ΚΛΟΥΜΠΙ 04
ΚΛΟΥΜΠΙ 04
VS
ΤΟΥΡΚΟΥ
ΤΟΥΡΚΟΥ
16:00 ΕΙΦ
ΕΙΦ
VS
ΒΑΑΣΑ
ΒΑΑΣΑ
16:00 ΒΕΝΕΤΣΙΑ
ΒΕΝΕΤΣΙΑ
VS
ΣΠΕΤΣΙΑ
ΣΠΕΤΣΙΑ
16:00 ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ
ΜΟΥΣΑ ΠΟΡΙ
VS
ΓΙΑΡΟ
ΓΙΑΡΟ
16:00 ΠΑΛ. ΒΑΝΤΑΑ
ΠΑΛ. ΒΑΝΤΑΑ
VS
ΜΙΚΕΛΙ
ΜΙΚΕΛΙ
16:00 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
VS
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
16:00 ΜΠΡΑΪΤΟΝ
ΜΠΡΑΪΤΟΝ
VS
ΛΕΣΤΕΡ
ΛΕΣΤΕΡ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
VS
ΒΟΛΟΣ
ΒΟΛΟΣ
16:00 ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
VS
ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
16:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
VS
ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
16:00 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
VS
ΕΡΕΜΠΡΟ
ΕΡΕΜΠΡΟ
16:00 ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
VS
KPV ΚΟΚΚΟΛΑ
KPV ΚΟΚΚΟΛΑ
16:00 ΑΝΖΕ
ΑΝΖΕ
VS
ΝΑΝΤ
ΝΑΝΤ
16:00 ΚΛΕΡΜΟΝ
ΚΛΕΡΜΟΝ
VS
ΜΠΡΕΣΤ
ΜΠΡΕΣΤ
16:00 ΡΕΜΣ
ΡΕΜΣ
VS
ΛΟΡΙΑΝ
ΛΟΡΙΑΝ
16:00 ΝΙΚΟΜΠΙΝΓΚ
ΝΙΚΟΜΠΙΝΓΚ
VS
ΓΙΑΜΕΡΜΠΟΥΓΚΤ
ΓΙΑΜΕΡΜΠΟΥΓΚΤ
16:00 ΤΡΟΥΑ
ΤΡΟΥΑ
VS
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
16:00 ΓΚΟΡΝΙΚ Ζ.
ΓΚΟΡΝΙΚ Ζ.
VS
ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
16:30 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
VS
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
16:30 ΝΙΖΝΙ
ΝΙΖΝΙ
VS
ΑΡΣΕΝΑΛ Τ.
ΑΡΣΕΝΑΛ Τ.
17:00 ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
VS
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
17:00 ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
VS
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
17:00 ΚΑΡΒΙΝΑ
ΚΑΡΒΙΝΑ
VS
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
17:00 ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ
ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ
VS
ΜΙΝΑΪ
ΜΙΝΑΪ
17:00 ΑΚΡΑΝΕΣ
ΑΚΡΑΝΕΣ
VS
ΦΙΛΚΙΡ
ΦΙΛΚΙΡ
17:00 ΛΕΪΚΝΙΡ ΡΕΪΚ.
ΛΕΪΚΝΙΡ ΡΕΪΚ.
VS
ΚΕΦΛΑΒΙΚ
ΚΕΦΛΑΒΙΚ
17:00 ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
VS
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
17:00 ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
VS
ΣΕΛΤΙΚ
ΣΕΛΤΙΚ
17:00 ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ
ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ
VS
ΜΑΛΑΓΑ
ΜΑΛΑΓΑ
17:00 ΑΝΤΒΕΡΠ
ΑΝΤΒΕΡΠ
VS
ΣΕΡΕΝΓΚ
ΣΕΡΕΝΓΚ
17:00 ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
VS
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
17:15 ΣΟΣΙΕΔΑΔ
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
VS
ΣΕΒΙΛΛΗ
ΣΕΒΙΛΛΗ
17:30 ΒΙΖΕΛΑ
ΒΙΖΕΛΑ
VS
ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
17:45 ΦΙΤΕΣΕ
ΦΙΤΕΣΕ
VS
ΤΒΕΝΤΕ
ΤΒΕΝΤΕ
17:45 ΧΕΡΑΚΛΕΣ
ΧΕΡΑΚΛΕΣ
VS
ΑΛΚΜΑΑΡ
ΑΛΚΜΑΑΡ
18:00 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
VS
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
18:00 ΜΑΡΣΕΪΓ
ΜΑΡΣΕΪΓ
VS
ΡΕΝ
ΡΕΝ
18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
VS
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
18:15 ΟΦΗ
ΟΦΗ
VS
ΑΕΚ
ΑΕΚ
18:30 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
VS
ΚΑΛΜΑΡ
ΚΑΛΜΑΡ
18:30 ΤΟΤΕΝΑΜ
ΤΟΤΕΝΑΜ
VS
ΤΣΕΛΣΙ
ΤΣΕΛΣΙ
18:30 ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
VS
ΜΑΝΤΟΒΑ
ΜΑΝΤΟΒΑ
18:30 ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
VS
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡ.
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡ.
18:30 ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ.
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ.
VS
ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
19:00 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
VS
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜ.
VS
ΑΠΟΕΛ
ΑΠΟΕΛ
19:00 ΧΑΤΑΪΣΠΟΡ
ΧΑΤΑΪΣΠΟΡ
VS
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
19:00 ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
VS
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
19:00 ΒΕΡΟΝΑ
ΒΕΡΟΝΑ
VS
ΡΟΜΑ
ΡΟΜΑ
19:00 ΣΟΤΣΙ
ΣΟΤΣΙ
VS
ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
19:00 ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
VS
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
19:00 ΛΑΤΣΙΟ
ΛΑΤΣΙΟ
VS
ΚΑΛΙΑΡΙ
ΚΑΛΙΑΡΙ
19:00 ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
VS
ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
19:00 ΒΙΚΙΝΓΚ
ΒΙΚΙΝΓΚ
VS
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
19:00 ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
VS
ΜΟΛΝΤΕ
ΜΟΛΝΤΕ
19:00 ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚ.
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚ.
VS
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
19:15 ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ
ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ
VS
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΙΚ.
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΙΚ.
19:15 ΕΪΜΠΑΡ
ΕΪΜΠΑΡ
VS
ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
19:15 ΤΕΝΕΡΙΦΗ
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
VS
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
19:15 ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ
ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ
VS
ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ
ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ
19:30 ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
VS
ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ
ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ
19:30 ΛΒΙΒ
ΛΒΙΒ
VS
ΜΕΤΑΛΙΣΤ
ΜΕΤΑΛΙΣΤ
19:30 ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ
VS
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
19:30 ΣΤΑΝΤΑΡ Λ.
ΣΤΑΝΤΑΡ Λ.
VS
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
19:30 ΜΠΕΤΙΣ
ΜΠΕΤΙΣ
VS
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
20:00 ΜΟΝΤΡΕΑΛ
ΜΟΝΤΡΕΑΛ
VS
ΣΙΚΑΓΟ
ΣΙΚΑΓΟ
20:00 ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
VS
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
20:00 ΠΟΡΤΟ
ΠΟΡΤΟ
VS
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
20:05 ΟΣΙΓΕΚ
ΟΣΙΓΕΚ
VS
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
20:30 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
VS
ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.
ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.
20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
VS
ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ
20:30 ΛΑΜΙΑ
ΛΑΜΙΑ
VS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21:00 ΤΡΟΜΣΟ
ΤΡΟΜΣΟ
VS
ΜΠΡΑΝ
ΜΠΡΑΝ
21:30 ΒΑΛΟΥΡ
ΒΑΛΟΥΡ
VS
ΑΚΟΥΡΕΡΙ
ΑΚΟΥΡΕΡΙ
21:30 ΠΑΡΜΑ
ΠΑΡΜΑ
VS
ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
21:45 ΠΛΑΤΕΝΣΕ
ΠΛΑΤΕΝΣΕ
VS
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ.
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ.
21:45 ΠΑΡΙ Σ.Ζ.
ΠΑΡΙ Σ.Ζ.
VS
ΛΥΩΝ
ΛΥΩΝ
21:45 ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
VS
ΣΕΝ. ΚΟΡΔΟΒΑ
ΣΕΝ. ΚΟΡΔΟΒΑ
21:45 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
VS
ΜΙΛΑΝ
ΜΙΛΑΝ
22:00 ΚΟΡΤΡΑΪΚ
ΚΟΡΤΡΑΪΚ
VS
ΓΑΝΔΗ
ΓΑΝΔΗ
22:00 ΒΑΣΚΟ
ΒΑΣΚΟ
VS
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
22:00 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
VS
ΑΤΛ. ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
ΑΤΛ. ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
22:00 ΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
VS
ΡΕΑΛ Μ.
ΡΕΑΛ Μ.
22:30 ΕΣΤΟΡΙΛ
ΕΣΤΟΡΙΛ
VS
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
23:00 ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
VS
ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ