Skip to main content
Στατιστικά

Ανάλυση αγώνα

Στο γήπεδό της η Στουτγκάρδη δέχεται εύκολα απειλές και τέρματα. Επιθετικά είναι συνεπής, παίρνει και τα ρίσκα της. Αρκετές οι απουσίες της. Ως φιλοξενούμενη η Ουνιόν δεν βρίσκει την αμυντική σιγουριά που τη χαρακτηρίζει ως γηπεδούχο. Κάθε σημείο πιθανό το θεωρούμε από πλευράς αποτελέσματος. Οι προϋποθέσεις ώστε να δούμε τέρματα είναι καλές. Ίσως εμφανιστεί κουρασμένη σωματικά και ψυχολογικά η Ουνιόν, από το ταξίδι και την ήττα με 3-1 στο Ρόντερνταμ από την Φέγενορντ.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Goal

1159. ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ 1 - 1 ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡ. 24 - 10 - 2021 18:30 Επιστροφή στο κουπόνι

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ 05/12/2021

07:05 ΜΑΚΑΡΘΟΥΡ
ΜΑΚΑΡΘΟΥΡ
VS
ΣΕΝ. Κ. ΜΑΡΙΝΕΡΣ
ΣΕΝ. Κ. ΜΑΡΙΝΕΡΣ
08:00 ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ
ΓΕΟΝΜΠΟΥΚ
VS
ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.
ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.
08:00 ΟΥΛΣΑΝ
ΟΥΛΣΑΝ
VS
ΝΤΑΕΓΚΟΥ
ΝΤΑΕΓΚΟΥ
08:00 ΣΟΥΓΟΝ ΣΙΤΙ
ΣΟΥΓΟΝ ΣΙΤΙ
VS
ΣΟΥΓΟΝ
ΣΟΥΓΟΝ
00:00 ΣΕΑΡΑ
ΣΕΑΡΑ
VS
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝ.
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝ.
00:15 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
VS
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
01:05 ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
VS
ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
02:30 ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
VS
ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι Χ.
ΝΤΕΦΕΝΣΑ Ι Χ.
03:00 ΑΤΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ
VS
ΠΟΥΜΑΣ
ΠΟΥΜΑΣ
09:45 ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ Β.
ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ Β.
VS
ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ
ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ
12:30 ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
VS
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
13:00 ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
VS
ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ
ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ
13:00 ΧΙΜΚΙ
ΧΙΜΚΙ
VS
ΑΡΣΕΝΑΛ Τ.
ΑΡΣΕΝΑΛ Τ.
13:00 ΠΕΝΑΦΙΕΛ
ΠΕΝΑΦΙΕΛ
VS
ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ
ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ
13:00 ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
VS
ΦΟΤΖΙΑ
ΦΟΤΖΙΑ
13:15 ΒΑΑΛΒΑΪΚ
ΒΑΑΛΒΑΪΚ
VS
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
13:30 ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
VS
ΧΒΙΝΤΟΒΡΕ
ΧΒΙΝΤΟΒΡΕ
13:30 ΜΙΟΒΕΝΙ
ΜΙΟΒΕΝΙ
VS
ΣΕΠΣΙ
ΣΕΠΣΙ
13:30 ΜΠΟΛΟΝΙΑ
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
VS
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
13:40 ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
VS
ΣΤΟΜΙΛ
ΣΤΟΜΙΛ
14:00 ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
VS
ΣΕΛΤΙΚ
ΣΕΛΤΙΚ
14:00 ΝΚ ΜΠΡΑΒΟ
ΝΚ ΜΠΡΑΒΟ
VS
ΡΑΝΤΟΜΛΙΕ
ΡΑΝΤΟΜΛΙΕ
14:00 ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
VS
ΡΕΝ
ΡΕΝ
14:00 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Β
VS
ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:00 ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
VS
ΙΝΓΚΟΥΛΕΤΣ
ΙΝΓΚΟΥΛΕΤΣ
14:15 ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
VS
ΠΛΙΜΟΥΘ
ΠΛΙΜΟΥΘ
14:30 ΜΠΕΕΡΣΟΤ
ΜΠΕΕΡΣΟΤ
VS
ΑΝΤΒΕΡΠ
ΑΝΤΒΕΡΠ
14:30 ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ
ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ
VS
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
14:30 ΝΤ. ΔΡΕΣΔΗΣ
ΝΤ. ΔΡΕΣΔΗΣ
VS
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
14:30 ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΙΜ
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΙΜ
VS
ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
14:30 ΑΝΝΟΒΕΡΟ
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
VS
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
14:30 ΠΕΖΑΡΟ
ΠΕΖΑΡΟ
VS
ΟΛΜΠΙΑ
ΟΛΜΠΙΑ
14:30 ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ
ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ
VS
ΦΕΧΕΡΒΑΡ
ΦΕΧΕΡΒΑΡ
14:45 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
VS
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
14:45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
VS
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
14:45 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
VS
ΡΟΔΟΣ
ΡΟΔΟΣ
14:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
VS
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
14:45 ΛΑΡΙΣΑ
ΛΑΡΙΣΑ
VS
ΒΕΡΟΙΑ
ΒΕΡΟΙΑ
14:45 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
VS
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
14:45 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
VS
ΞΑΝΘΗ
ΞΑΝΘΗ
14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β
VS
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
14:45 ΠΑΟΚ Β
ΠΑΟΚ Β
VS
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14:45 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ
VS
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
14:45 ΧΑΝΙΑ
ΧΑΝΙΑ
VS
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ
15:00 ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ
VS
ΧΑΒΕΛΣΕ
ΧΑΒΕΛΣΕ
15:00 ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ
VS
ΣΚΕΒΝΤΕ
ΣΚΕΒΝΤΕ
15:00 ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ
ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ
VS
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
15:00 ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
VS
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
15:00 ΑΣΚΟΛΙ
ΑΣΚΟΛΙ
VS
ΠΑΡΜΑ
ΠΑΡΜΑ
15:00 ΚΟΜΟ
ΚΟΜΟ
VS
ΠΙΖΑ
ΠΙΖΑ
15:00 ΧΑΤΑΪΣΠΟΡ
ΧΑΤΑΪΣΠΟΡ
VS
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
15:00 ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ
ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ
VS
ΦΑΤΙΧ ΚΑΡΑΓΚ.
ΦΑΤΙΧ ΚΑΡΑΓΚ.
15:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
VS
ΛΩΖΑΝΗ
ΛΩΖΑΝΗ
15:30 ΝΙΖΝΙ
ΝΙΖΝΙ
VS
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
15:30 ΓΚΡΟΣΕΤΟ
ΓΚΡΟΣΕΤΟ
VS
ΠΕΣΚΑΡΑ
ΠΕΣΚΑΡΑ
15:30 ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
ΛΙΝΖ ΛΑΣΚ
VS
ΡΙΝΤ
ΡΙΝΤ
15:30 ΛΑΤΙΝΑ
ΛΑΤΙΝΑ
VS
ΚΑΤΑΝΙΑ
ΚΑΤΑΝΙΑ
15:30 ΤΣΕΖΕΝΑ
ΤΣΕΖΕΝΑ
VS
ΑΚ. ΜΟΝΤΕΒΑΡΚΙ
ΑΚ. ΜΟΝΤΕΒΑΡΚΙ
15:30 ΡΕΤΖΙΑΝΑ
ΡΕΤΖΙΑΝΑ
VS
ΦΕΡΜΑΝΑ
ΦΕΡΜΑΝΑ
15:30 ΠΙΣΤΟΓΕΖΕ
ΠΙΣΤΟΓΕΖΕ
VS
ΓΚΟΥΜΠΙΟ
ΓΚΟΥΜΠΙΟ
15:30 ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ
VS
ΑΛΤΑΧ
ΑΛΤΑΧ
15:30 ΙΜΟΛΕΖΕ
ΙΜΟΛΕΖΕ
VS
ΜΟΝΤΕΝΑ
ΜΟΝΤΕΝΑ
15:30 ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ
ΒΙΤΕΡΜΠΕΖΕ
VS
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
15:30 ΜΑΤΕΛΙΚΑ
ΜΑΤΕΛΙΚΑ
VS
ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ
ΡΟΜΠΟΥΡ ΣΙΕΝΑ
15:30 ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
VS
ΠΑΝΤΟΒΑ
ΠΑΝΤΟΒΑ
15:30 ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
VS
ΦΙΟΡΕΝΤΣΟΥΟΛΑ
ΦΙΟΡΕΝΤΣΟΥΟΛΑ
15:30 ΡΕΝΑΤΕ
ΡΕΝΑΤΕ
VS
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
15:30 ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
VS
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
15:30 ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
VS
ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
15:30 ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ
ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ
VS
ΛΕΚΟ
ΛΕΚΟ
15:30 ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
VS
ΤΒΕΝΤΕ
ΤΒΕΝΤΕ
15:30 ΑΛΚΜΑΑΡ
ΑΛΚΜΑΑΡ
VS
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ.
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ.
15:30 ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
ΝΤΙΝΑΜΟ Μ.
VS
ΟΥΦΑ
ΟΥΦΑ
16:00 ΤΟΤΕΝΑΜ
ΤΟΤΕΝΑΜ
VS
ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ
ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ
16:00 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
VS
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
16:00 ΛΙΝΤΣ
ΛΙΝΤΣ
VS
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
16:00 ΒΕΝΕΤΣΙΑ
ΒΕΝΕΤΣΙΑ
VS
ΒΕΡΟΝΑ
ΒΕΡΟΝΑ
16:00 ΣΠΕΤΣΙΑ
ΣΠΕΤΣΙΑ
VS
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
16:00 ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
VS
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
16:00 ΚΟΒΙΛΙΑ
ΚΟΒΙΛΙΑ
VS
ΤΣΑΒΕΣ
ΤΣΑΒΕΣ
16:00 ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ Ζ.
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ Ζ.
VS
ΣΙΜΠΕΝΙΚ
ΣΙΜΠΕΝΙΚ
16:00 ΛΟΡΙΑΝ
ΛΟΡΙΑΝ
VS
ΝΑΝΤ
ΝΑΝΤ
16:00 ΜΟΝΑΚΟ
ΜΟΝΑΚΟ
VS
ΜΕΤΣ
ΜΕΤΣ
16:00 ΜΟΝΠΕΛΙΕ
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
VS
ΚΛΕΡΜΟΝ
ΚΛΕΡΜΟΝ
16:00 ΡΕΜΣ
ΡΕΜΣ
VS
ΑΝΖΕ
ΑΝΖΕ
16:00 ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ
ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ
VS
ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ
ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ
16:00 ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛ.
ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛ.
VS
ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
16:00 ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
VS
ΠΙΑΣΤ
ΠΙΑΣΤ
16:00 ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
VS
ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ
ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ
16:00 ΚΡΑΪΟΒΑ 1948
ΚΡΑΪΟΒΑ 1948
VS
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
16:15 ΚΟΝΚΑΡΝΟ
ΚΟΝΚΑΡΝΟ
VS
ΣΤΑΝΤ ΜΠΡΙΟΣΕΝ
ΣΤΑΝΤ ΜΠΡΙΟΣΕΝ
16:30 ΚΠΡ
ΚΠΡ
VS
ΣΤΟΟΥΚ
ΣΤΟΟΥΚ
16:30 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
VS
ΧΕΡΤΑ
ΧΕΡΤΑ
17:00 ΜΤΚ
ΜΤΚ
VS
ΟΥΙΠΕΣΤ
ΟΥΙΠΕΣΤ
17:00 ΑΠΟΕΛ
ΑΠΟΕΛ
VS
ΠΑΦΟΣ
ΠΑΦΟΣ
17:00 ΜΑΛΑΓΑ
ΜΑΛΑΓΑ
VS
ΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ
ΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ
17:00 ΓΚΑΪΣ
ΓΚΑΪΣ
VS
ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
17:00 ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
VS
ΜΙΝΑΪ
ΜΙΝΑΪ
17:00 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
VS
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡ.
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡ.
17:00 ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
VS
ΧΑΡΤΣ
ΧΑΡΤΣ
17:15 ΜΠΡΕΣΙΑ
ΜΠΡΕΣΙΑ
VS
ΜΟΝΤΣΑ
ΜΟΝΤΣΑ
17:15 ΕΛΤΣΕ
ΕΛΤΣΕ
VS
ΚΑΝΤΙΘ
ΚΑΝΤΙΘ
17:15 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
VS
ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ
17:30 ΛΟΥΓΚΑΝΟ
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
VS
ΣΙΟΝ
ΣΙΟΝ
17:30 ΤΡΟΦΕΝΣΕ
ΤΡΟΦΕΝΣΕ
VS
ΑΚΑΝΤ. ΒΙΣΕΟΥ
ΑΚΑΝΤ. ΒΙΣΕΟΥ
17:30 ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ
ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ
VS
ΑΡΟΥΚΑ
ΑΡΟΥΚΑ
17:30 ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
VS
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
17:45 ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
VS
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤ.
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤ.
18:00 ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
VS
ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
18:00 ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
VS
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
18:00 ΒΙΚΙΝΓΚ
ΒΙΚΙΝΓΚ
VS
ΟΝΤ
ΟΝΤ
18:00 ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
VS
ΜΠΡΑΝ
ΜΠΡΑΝ
18:00 ΜΟΛΝΤΕ
ΜΟΛΝΤΕ
VS
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
18:00 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
VS
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
18:00 ΣΤΑΜΠΑΕΚ
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
VS
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
18:00 ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
VS
ΤΡΟΜΣΟ
ΤΡΟΜΣΟ
18:00 ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
VS
ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
18:00 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
VS
ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β.
ΑΟΥΣΤΡΙΑ Β.
18:00 ΖΙΛΙΝΑ
ΖΙΛΙΝΑ
VS
ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ
ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ
18:00 ΝΤΟΜΖΑΛΕ
ΝΤΟΜΖΑΛΕ
VS
ΟΛΙΜΠΙΑ Λ.
ΟΛΙΜΠΙΑ Λ.
18:00 ΣΟΤΣΙ
ΣΟΤΣΙ
VS
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
18:00 ΝΙΣ
ΝΙΣ
VS
ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
18:00 ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ
ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ
VS
ΧΑΛΙΦΑΞ
ΧΑΛΙΦΑΞ
18:30 ΤΑΡΑΝΤΟ
ΤΑΡΑΝΤΟ
VS
ΜΕΣΙΝΑ
ΜΕΣΙΝΑ
18:30 ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
VS
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
18:30 ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
VS
ΧΑΪΝΤΟΥΚ
ΧΑΪΝΤΟΥΚ
18:30 ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
VS
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
18:30 ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
VS
ΛΕΣΤΕΡ
ΛΕΣΤΕΡ
18:30 ΠΟΤΕΝΤΖΑ
ΠΟΤΕΝΤΖΑ
VS
ΣΠ. ΝΕΑΠΟΛΙΣ
ΣΠ. ΝΕΑΠΟΛΙΣ
18:30 ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ
ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ
VS
ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
18:30 ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚ.
ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚ.
VS
ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ
ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ
18:30 ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ
ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ
VS
ΠΙΤΣΕΡΝΟ
ΠΙΤΣΕΡΝΟ
19:00 ΡΑΝΤΕΡΣ
ΡΑΝΤΕΡΣ
VS
ΟΝΤΕΝΣΕ
ΟΝΤΕΝΣΕ
19:00 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
VS
ΛΑΤΣΙΟ
ΛΑΤΣΙΟ
19:00 ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
VS
ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
19:00 ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ
VS
ΟΜΟΝΟΙΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ
19:00 ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
VS
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
19:15 ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΣΙΤΙ
VS
ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
19:15 ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ Β
ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ Β
VS
ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ
ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ
19:15 ΟΒΙΕΔΟ
ΟΒΙΕΔΟ
VS
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
19:15 ΛΟΥΓΚΟ
ΛΟΥΓΚΟ
VS
ΙΜΠΙΖΑ
ΙΜΠΙΖΑ
19:30 ΑΕΚ
ΑΕΚ
VS
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19:30 ΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ
VS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.
19:30 ΝΤΕΣΝΑ
ΝΤΕΣΝΑ
VS
ΜΑΡΙΟΥΠΟΛ
ΜΑΡΙΟΥΠΟΛ
19:30 ΣΤΑΝΤΑΡ Λ.
ΣΤΑΝΤΑΡ Λ.
VS
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
19:30 ΛΕΒΑΝΤΕ
ΛΕΒΑΝΤΕ
VS
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
20:00 ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ
ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ
VS
ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ
ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ
21:00 ΚΡΑΚΟΒΙΑ
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
VS
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ.
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡ.
21:00 ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
VS
ΓΚΡΕΜΙΟ
ΓΚΡΕΜΙΟ
21:00 ΑΤΛ. ΜΙΝΕΪΡΟ
ΑΤΛ. ΜΙΝΕΪΡΟ
VS
ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ
21:00 ΜΠΑΪΑ
ΜΠΑΪΑ
VS
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
21:30 ΣΤΕΑΟΥΑ
ΣΤΕΑΟΥΑ
VS
ΑΡΑΝΤ
ΑΡΑΝΤ
21:30 ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
VS
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
21:30 ΠΑΛΕΡΜΟ
ΠΑΛΕΡΜΟ
VS
ΜΟΝΟΠΟΛΙ
ΜΟΝΟΠΟΛΙ
21:30 ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
VS
ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
21:45 ΜΠΟΡΝΤΟ
ΜΠΟΡΝΤΟ
VS
ΛΥΩΝ
ΛΥΩΝ
21:45 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
VS
ΤΖΕΝΟΑ
ΤΖΕΝΟΑ
22:00 ΜΑΛΙΝ
ΜΑΛΙΝ
VS
ΓΚΕΝΚ
ΓΚΕΝΚ
22:00 ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
VS
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ
22:00 Χ. ΛΑ ΠΛΑΤΑ
Χ. ΛΑ ΠΛΑΤΑ
VS
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
22:00 ΘΕΛΤΑ
ΘΕΛΤΑ
VS
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:30 ΜΑΦΡΑ
ΜΑΦΡΑ
VS
ΦΑΡΕΝΣΕ
ΦΑΡΕΝΣΕ
22:30 ΜΠΡΑΓΚΑ
ΜΠΡΑΓΚΑ
VS
ΕΣΤΟΡΙΛ
ΕΣΤΟΡΙΛ
23:00 ΑΛ. ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
ΑΛ. ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
VS
ΑΜ. ΝΤΕ ΚΑΛΙ
ΑΜ. ΝΤΕ ΚΑΛΙ
23:00 ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ
ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ
VS
ΚΟΥΡΙΚΟ ΟΥΝ.
ΚΟΥΡΙΚΟ ΟΥΝ.
23:00 ΟΥΝ. ΤΣΙΛΕ
ΟΥΝ. ΤΣΙΛΕ
VS
ΟΥΝ. ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ
ΟΥΝ. ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ
23:00 ΟΥΝ. ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
ΟΥΝ. ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
VS
ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
23:00 ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
VS
ΜΕΛΙΠΙΓΙΑ
ΜΕΛΙΠΙΓΙΑ