Skip to main content
Στατιστικά

Ανάλυση αγώνα

Σε παρατεταμένο ντεφορμάρισμα η Σάντα Κλάρα, η οποία ηττήθηκε και από την Πορτιμονένσε (2-1). Με αυτήν την εικόνα δεν μπορεί να ελπίζει σε έξοδο στην Ευρώπη. Ούτε φυσικά και σε θετικό αποτέλεσμα κόντρα στην Μπράγκα, η οποία και σε καλύτερη κατάσταση είναι και σε πιο ευνοϊκή θέση.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: 2

1087. ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ 1 - 1 ΜΠΡΑΓΚΑ 26 - 09 - 2021 20:00 Επιστροφή στο κουπόνι

ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ 20/10/2021

00:30 ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ
ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ
VS
ΣΑΝΤΙΑΓΟ Γ.
ΣΑΝΤΙΑΓΟ Γ.
01:00 ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
VS
ΑΤΛ. ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
ΑΤΛ. ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
01:00 ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
VS
ΟΥΡΑΚΑΝ
ΟΥΡΑΚΑΝ
01:00 ΣΕΑΡΑ
ΣΕΑΡΑ
VS
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
01:00 ΣΕΛΑΓΙΑ
ΣΕΛΑΓΙΑ
VS
ΑΛΕΜΠΡΙΓΙΕΣ
ΑΛΕΜΠΡΙΓΙΕΣ
01:30 ΝΤ. ΠΕΡΕΪΡΑ
ΝΤ. ΠΕΡΕΪΡΑ
VS
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
ΝΤ. ΤΟΛΙΜΑ
02:00 ΤΣΑΡΛΕΣΤΟΝ ΜΠ.
ΤΣΑΡΛΕΣΤΟΝ ΜΠ.
VS
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ ΙΙ
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚΑΛΑΞΙ ΙΙ
02:00 ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΙΙ
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΙΙ
VS
ΛΑΟΥΝΤΑΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
ΛΑΟΥΝΤΑΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
02:30 ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
VS
ΜΟΝΤΡΕΑΛ
ΜΟΝΤΡΕΑΛ
02:30 ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
VS
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
02:30 ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ
ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ
VS
ΣΙΚΑΓΟ
ΣΙΚΑΓΟ
02:30 ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ
ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ
VS
ΤΟΡΟΝΤΟ
ΤΟΡΟΝΤΟ
02:30 ΤΑΜΠΑ ΜΠΕΪ
ΤΑΜΠΑ ΜΠΕΪ
VS
MAΪΑΜΙ
MAΪΑΜΙ
02:30 ΑΤΛΑΝΤΑ
ΑΤΛΑΝΤΑ
VS
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ
ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΣΙΤΙ
02:30 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
VS
ΜΠΡΟΥΣΚΕ
ΜΠΡΟΥΣΚΕ
03:00 ΛΕΟΝ
ΛΕΟΝ
VS
ΠΟΥΜΑΣ
ΠΟΥΜΑΣ
03:00 ΤΟΛΟΥΚΑ
ΤΟΛΟΥΚΑ
VS
ΝΕΚΑΞΑ
ΝΕΚΑΞΑ
03:00 ΕΒ. ΝΤΕ ΒΙΝΑ
ΕΒ. ΝΤΕ ΒΙΝΑ
VS
ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
03:00 ΤΟΥΛΣΑ
ΤΟΥΛΣΑ
VS
ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΙΙ
ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΙΙ
03:00 ΜΙΝΕΣΟΤΑ
ΜΙΝΕΣΟΤΑ
VS
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
03:00 ΝΤΑΛΑΣ
ΝΤΑΛΑΣ
VS
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
03:05 ΤΑΜΠΙΚΟ
ΤΑΜΠΙΚΟ
VS
ΑΤΛΑΝΤΕ
ΑΤΛΑΝΤΕ
03:15 ΜΠΟΚΑ ΤΖ.
ΜΠΟΚΑ ΤΖ.
VS
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
03:30 ΝΑΣΒΙΛ
ΝΑΣΒΙΛ
VS
ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
03:30 ΑΤΛ. ΜΙΝΕΪΡΟ
ΑΤΛ. ΜΙΝΕΪΡΟ
VS
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ
03:30 ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
VS
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
03:30 ΧΙΟΥΣΤΟΝ
ΧΙΟΥΣΤΟΝ
VS
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚ.
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΓΚ.
04:00 ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
VS
ΣΙΑΤΛ
ΣΙΑΤΛ
04:00 ΝΙΟΥ ΜΕΞΙΚΟ ΓΙΟΥΝ.
ΝΙΟΥ ΜΕΞΙΚΟ ΓΙΟΥΝ.
VS
ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ
ΣΑΝ ΑΝΤΟΝΙΟ
04:00 ΛΟΚ. ΕΛ ΠΑΣΟ
ΛΟΚ. ΕΛ ΠΑΣΟ
VS
ΟΣΤΙΝ ΜΠΟΛΝΤ
ΟΣΤΙΝ ΜΠΟΛΝΤ
04:00 ΙΝΤ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΙΝΤ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
VS
ΑΜ. ΝΤΕ ΚΑΛΙ
ΑΜ. ΝΤΕ ΚΑΛΙ
05:00 ΤΙΓΚΡΕΣ
ΤΙΓΚΡΕΣ
VS
ΠΑΤΣΟΥΚΑ
ΠΑΤΣΟΥΚΑ
05:00 ΟΡ. ΚΑΟΥΝΤΙ
ΟΡ. ΚΑΟΥΝΤΙ
VS
ΣΑΝ ΝΤΙΕΓΟ Λ.
ΣΑΝ ΝΤΙΕΓΟ Λ.
05:00 ΤΑΚΟΜΑ ΝΤ.
ΤΑΚΟΜΑ ΝΤ.
VS
ΟΚΛΑΝΤ ΡΟΥΤΣ
ΟΚΛΑΝΤ ΡΟΥΤΣ
05:00 ΠΟΡΤΛΑΝΤ
ΠΟΡΤΛΑΝΤ
VS
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ
05:05 ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ
ΣΙΜΑΡΟΝΕΣ
VS
ΤΛΑΞΑΛΚΑ
ΤΛΑΞΑΛΚΑ
05:06 ΤΙΧΟΥΑΝΑ
ΤΙΧΟΥΑΝΑ
VS
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
05:30 ΣΑΝ ΧOΣΕ
ΣΑΝ ΧOΣΕ
VS
ΟΣΤΙΝ
ΟΣΤΙΝ
13:00 ΟΥΛΣΑΝ
ΟΥΛΣΑΝ
VS
ΠΟΧΑΝΓΚ
ΠΟΧΑΝΓΚ
14:00 U19 ΖΕΝΙΤ
U19 ΖΕΝΙΤ
VS
U19 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
U19 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
14:00 U19 ΤΣΕΛΣΙ
U19 ΤΣΕΛΣΙ
VS
U19 ΜΑΛΜΕ
U19 ΜΑΛΜΕ
15:00 U19 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
U19 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
VS
U19 ΝΤ. ΚΙΕΒΟΥ
U19 ΝΤ. ΚΙΕΒΟΥ
15:00 U19 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
U19 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
VS
U19 ΑΤΑΛΑΝΤΑ
U19 ΑΤΑΛΑΝΤΑ
15:00 U19 ΛΙΛ
U19 ΛΙΛ
VS
U19 ΣΕΒΙΛΛΗ
U19 ΣΕΒΙΛΛΗ
15:00 U19 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
U19 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
VS
U19 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
U19 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
15:30 ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
VS
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ U23
16:00 ΚΦΟΥΜ ΟΣΛΟ
ΚΦΟΥΜ ΟΣΛΟ
VS
ΜΠΡΙΝΕ
ΜΠΡΙΝΕ
16:30 ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΑΡ.
ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΑΡ.
VS
ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ
ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ
16:30 ΠΟΓΚΟΝ ΓΚΡ. ΜΑΖ.
ΠΟΓΚΟΝ ΓΚΡ. ΜΑΖ.
VS
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ ΙΙ
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ ΙΙ
17:00 U19 ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
U19 ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
VS
U19 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
U19 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
17:00 U19 ΜΠΕΝΦΙΚΑ
U19 ΜΠΕΝΦΙΚΑ
VS
U19 ΜΠΑΓΕΡΝ Μ.
U19 ΜΠΑΓΕΡΝ Μ.
17:30 ΣΠΑΡΤΑΚ Μ.
ΣΠΑΡΤΑΚ Μ.
VS
ΛΕΣΤΕΡ
ΛΕΣΤΕΡ
18:00 ΡΙΕΚΑ
ΡΙΕΚΑ
VS
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ Ζ.
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒΑ Ζ.
18:30 ΜΕΣΙΝΑ
ΜΕΣΙΝΑ
VS
ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
ΒΙΜΠΟΝΕΖΕ
18:30 ΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ Γ.
ΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ Γ.
VS
ΟΡΛΑΝΤΟ Π.
ΟΡΛΑΝΤΟ Π.
19:00 ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
ΤΡΙΕΣΤΙΝΑ
VS
ΜΑΝΤΟΒΑ
ΜΑΝΤΟΒΑ
19:00 ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
VS
ΣΤΡΟΜΕΝ
ΣΤΡΟΜΕΝ
19:00 ΡΑΟΥΦΟΣ
ΡΑΟΥΦΟΣ
VS
ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ
ΣΤΙΟΡΝΤΑΛΣ
19:00 ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
VS
ΓΙΕΡΒ
ΓΙΕΡΒ
19:00 ΦΙΟΡΕΝΤΣΟΥΟΛΑ
ΦΙΟΡΕΝΤΣΟΥΟΛΑ
VS
ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΖΕ
ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΖΕ
19:00 ΣΤΑΡΤ
ΣΤΑΡΤ
VS
ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
ΓΚΡΟΡΟΥΝΤ
19:00 ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ
ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ
VS
ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠ.
ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠ.
19:00 ΤΡΕΝΤΟ
ΤΡΕΝΤΟ
VS
ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
ΦΕΡΑΛΠΙ ΣΑΛΟ
19:00 ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
ΣΟΥΝΤΙΡΟΛ
VS
ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ
ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ
19:00 ΣΕΡΕΝΙΟ
ΣΕΡΕΝΙΟ
VS
ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ
ΒΕΚΟΜΠ ΒΕΡΟΝΑ
19:00 ΠΡΟ ΣΕΣΤΟ
ΠΡΟ ΣΕΣΤΟ
VS
ΠΑΝΤΟΒΑ
ΠΑΝΤΟΒΑ
19:00 ΣΑΝΤΝΕΣ
ΣΑΝΤΝΕΣ
VS
ΑΣΑΝΕ
ΑΣΑΝΕ
19:00 ΛΕΝΙΑΝΟ
ΛΕΝΙΑΝΟ
VS
ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ
19:00 ΣΟΓΚΝΤΑΛ
ΣΟΓΚΝΤΑΛ
VS
ΧΑΜ ΚΑΜ
ΧΑΜ ΚΑΜ
19:45 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
VS
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
19:45 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
VS
ΝΤΙΝΑΜΟ Κ.
ΝΤΙΝΑΜΟ Κ.
20:00 ΠΙΤΣΕΡΝΟ
ΠΙΤΣΕΡΝΟ
VS
ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ
ΜΟΝΤΕΡΟΣΙ
20:00 ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ
ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ
VS
ΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ
ΑΜΟΡΕΜΠΙΕΤΑ
20:00 ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
VS
ΙΜΠΙΖΑ
ΙΜΠΙΖΑ
20:00 ΛΑ ΣΕΡΕΝΑ
ΛΑ ΣΕΡΕΝΑ
VS
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
20:30 ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡ.
ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡ.
VS
Χ. ΛΑ ΠΛΑΤΑ
Χ. ΛΑ ΠΛΑΤΑ
21:00 ΣΠ. ΝΕΑΠΟΛΙΣ
ΣΠ. ΝΕΑΠΟΛΙΣ
VS
ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ
ΚΑΜΠΟΜΠΑΣΟ
21:00 ΡΑΝΧΑΪΜ
ΡΑΝΧΑΪΜ
VS
ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
21:30 ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
VS
ΣΚΡΑ ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
ΣΚΡΑ ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
21:30 ΜΠΑΡΙ
ΜΠΑΡΙ
VS
ΦΟΤΖΙΑ
ΦΟΤΖΙΑ
21:45 ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
VS
ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
21:45 ΠΡΕΣΤΟΝ
ΠΡΕΣΤΟΝ
VS
ΚΟΒΕΝΤΡΙ
ΚΟΒΕΝΤΡΙ
21:45 ΣΟΥΟΝΣΙ
ΣΟΥΟΝΣΙ
VS
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
21:45 ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
VS
ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
21:45 ΦΟΥΛΑΜ
ΦΟΥΛΑΜ
VS
ΚΑΡΝΤΙΦ
ΚΑΡΝΤΙΦ
21:45 ΧΑΛ
ΧΑΛ
VS
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
22:00 ΜΠΕΝΦΙΚΑ
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
VS
ΜΠΑΓΕΡΝ
ΜΠΑΓΕΡΝ
22:00 Γ. ΜΠΟΪΣ
Γ. ΜΠΟΪΣ
VS
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
22:00 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
VS
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
22:00 ΛΙΛ
ΛΙΛ
VS
ΣΕΒΙΛΛΗ
ΣΕΒΙΛΛΗ
22:00 ΖΕΝΙΤ
ΖΕΝΙΤ
VS
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00 ΤΣΕΛΣΙ
ΤΣΕΛΣΙ
VS
ΜΑΛΜΕ
ΜΑΛΜΕ
22:00 ΑΛΚΟΡΚΟΝ
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
VS
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
22:00 ΚΑΤΑΝΙΑ
ΚΑΤΑΝΙΑ
VS
ΑΒΕΛΙΝΟ
ΑΒΕΛΙΝΟ
22:00 ΛΟΥΓΚΟ
ΛΟΥΓΚΟ
VS
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
22:00 ΤΑΡΑΝΤΟ
ΤΑΡΑΝΤΟ
VS
ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ
ΦΙΝΤΕΛΙΣ ΑΝΤΡΙΑ
22:00 ΠΑΛΕΡΜΟ
ΠΑΛΕΡΜΟ
VS
ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚ.
ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚ.
22:00 ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ
ΠΑΓΚΑΝΕΖΕ
VS
ΠΟΤΕΝΤΖΑ
ΠΟΤΕΝΤΖΑ
22:00 ΜΟΝΟΠΟΛΙ
ΜΟΝΟΠΟΛΙ
VS
ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
22:00 ΛΑΤΙΝΑ
ΛΑΤΙΝΑ
VS
ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
22:00 ΡΕΝΤΙΝΓΚ
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
VS
ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
22:45 ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
VS
ΛΑΝΟΥΣ
ΛΑΝΟΥΣ