pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Αναζητούν τη σταθερότητα

Το απόγευμα του Σαββάτου (19:00) η Πατρονάτο υποδέχεται την Άρσεναλ Σαραντί για την Λίγκα Προφεσιονάλ της Αργεντινής.

🔥ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ ΔΩΡΟ* ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ!💵🍒

Στο τελευταίο της, η γηπεδούχος έφερε 2-2 κόντρα στη Νιούελς, πέρνοντας έτσι τον πρώτο της βαθμός εκτός έδρας. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 στο ημίχρονο. Κατάφερε να πάρει το βαθμό στα τελευταία λεπτά.

Η Άρσεναλ έκανε πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα, εντός έδρας με 2-1 την Εστουντιάντες ανεβάζοντας, πολύ έτσι την ψυχολογία της. Στη φόρμα της, μετρά τέσσερις ισοπαλίες.

Σε ένα ματς που πιθανόν θα κινηθεί σε χαμηλό τέμπο και με την Άρσεναλ, να μένει ικανοποιημένη μπορεί να έρθει μία ακόμη ισοπαλία. Το «Χ» στο 3.10.

Κόντρα στην Χάκεν έφερε 1-1 η Έλφσμποργκ. Έδειξε να συμβιβάζεται με την ιδέα της ισοπαλίας. Μετά την ισοφάριση που δέχτηκε δεν πάλεψε για τη νίκη. Υποδέχεται την Αϊκ που ήδη μετρά δύο under.

H Αΐκ δεν πήγε καλά κόντρα στην Μίαλμπι. Γκρίνια επικρατεί στην ομάδα. Πολύ πιθανός ο συμβιβασμός από δύο ομάδες που κινούνται σε ρηχά νερά. Οι δύο αντίπαλοι μετρούν τρεις ισοπαλίες στην φόρμα τους. Στην προϊστορία μετρούν έξι ισοπαλίες στα δέκα τελευταία μεταξύ τους. Το «Χ» δίδεται στην τιμή του 3.55.

Στην Βραζιλία, την Κυριακή το βράδι (00:00) η Σάντος υποδέχεται την Ατλέτικο Γκοϊανιένσε. Κόντρα στην Φλαμένγκο, η Σάντος έχασε 1-2 από την Φλαμένγκο εντός. Δεν δικαιούτο κάτι από το ματς ήταν χειρότερη. Αποκλείστηκε από την Ντεπ. Τάτσιρα στο Κόπα Λιμπερταδόρες. Τέσσερα τα «Χ» της στην φόρμα της. Δεύτερη σε αριθμό ισοπαλιών στο πρωτάθλημα μέχρι τώρα (επτά).

Η Ατλέτικο Γκοϊανιένσε έχασε από την Σάο Πάουλο 1-2 εντός έδρας. Μπορούσε να πάρει κάτι από το ματς.

Μία μέτρια Σάντος εντός και μια μαχητική Ατλ. Γκοϊανιένσε μπορεί να συμβιβαστούν στην ισοπαλία. Τιμάται στο 3.40, η ισοπαλία, στο «Βίλα Μπελμίρο» του Σάο Πάουλο.