ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Bet365: Για την υπέρβαση ο Ολυμπιακός

Παρά τα προβλήματά του και τη δεδομένη διαφορά ποιότητας, ο Ολυμπιακός καλείται να ξεπεράσει τον εαυτό του, απόψε, κόντρα στη Μάντσεστερ Σίτι.

Θα είναι ισόπαλες οι δύο ομάδες στο ημίχρονο της αναμέτρησης; Η σχετική ισοπαλία προσφέρεται σε απόδοση 2.62.

Η αποστολή της ομάδας του Πέδρο Μαρτίνς και των παικτών του, είναι ιδιαίτερα δύσκολη έτσι κι αλλιώς και δυσκολεύει ακόμα περισσότερο λόγω των απουσιών των Βαλμπουενά, Ελ Αραμπί, Χασάν, Μπρούμα Χολέμπας και Ραντζέλοβιτς, ενώ η συμμετοχή του Ραφίνια, θα κριθεί λίγο πριν τη σέντρα. Με τις συνθήκες αυτές, καλούνται να πάρουν θετικό αποτέλεσμα, με την ισοπαλία, να βρίσκεται στο 5.50.

Αμέτρητα ειδικά στοιχήματα στην Bet365! 21+

Ο Ολυμπιακός είναι στην τρίτη θέση του ομίλου, τρεις βαθμούς πίσω από τη δεύτερη Πόρτο και έξι πίσω από την πρώτη Σίτι, αλλά το μομέντουμ του αποψινού αγώνα, είναι πολύ δύσκολο γι' αυτόν. Στο 5.00 προσφέρεται η πιθανότητα να σκοράρει το πρώτο γκολ του αγώνα.

Θα σημειωθούν περισσότερα από 3.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Το σχετικό over βρίσκεται σε απόδοση 2.50.

Η Σίτι από την πλευρά της, συνεχίζει να προβληματίζει με την εικόνα της στην Premier League και ειδικά όσον αφορά τη διεκδίκηση του τίτλου, καθώς ένα ακόμα ντέρμπι, αυτό με την Τότεναμ το περασμένο Σάββατο, δεν το κέρδισε (1-1). Το Champions League βέβαια, είναι μια διαφορετική ιστορία, καθώς έχει πολύ μεγάλη ποιότητα για το συγκεκριμένο όμιλο, με τη νίκη της και απόψε, να προσφέρεται στο 1.28.

Λειτουργίες Cash Out* - Επεξεργασία Στοιχήματος* - Φτιάξτε Αγορά* 21+

*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Ο Πεπ Γκουαρντιόλα που προβληματίζεται πολύ με την κόπωση των παικτών του, στο πλαίσιο του ροτέισον άφησε στην Αγγλία, Ντε Μπρούινε και Γουόκερ, ο Αγκουέρο θα είναι διαθέσιμος σήμερα, όπως και η οι Φερναντίνιο, Μεντί. Στο 2.62 βρίσκεται η πιθανότητα να είναι νικήτρια η Σίτι και στα δύο ημίχρονα του αγώνα.