pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ* ΣΤΟ PS REWARDS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Combo στο Ολίμπικο (4.50), έκπληξη στη Μαδρίτη (6.00)

* Η Λάτσιο επικράτησε εύκολα της Σαλερνιτάνα και συνεχίζει να «καταδιώκει» την πρώτη τετράδα. Από την άλλη, η Γιουβέντους τα βρήκε σκούρα απέναντι στην Φιορεντίνα, αλλά με ένα γκολ στο φινάλε κατάφερε να πάρει μια νίκη ηρεμίας. Η ομάδα του Αλέγκρι δεν «βλέπεται», ειδικά εκτός έδρας. Η Λάτσιο έχει την ποιότητα και την εμπειρία να την… βυθίσει ακόμα περισσότερο. Καμία δεν πείθει αμυντικά, οπότε θα πάω και με τον άσο σε συνδυασμό με τα πολλά γκολ στο 4.50.

* Η Ατλέτικο «αυτοκτόνησε» απέναντι στη Βαλένθια και… πέταξε δυο βαθμούς. Δέχθηκε δυο γκολ στις καθυστερήσεις, δείχνοντας ξανά πως έχει θέμα στην άμυνα. Η Οσασούνα γνώρισε δυο σερί ήττες από Σεβίλλη και Σοσιεδάδ, όμως η πορεία της είναι άκρως εντυπωσιακή. Δεν έχει να φοβηθεί κάτι από αυτή την Ατλέτικο και μπορεί να την περιορίσει. Λίγες φάσεις περιμένω, επιλέγω την ισοπαλία από ημίχρονο σε απόδοση 6.00.

* Η Γρανάδα, έπειτα από ένα καλό σερί, ηττήθηκε από την Εσπανιόλ και συνεχίζει να βρίσκεται χαμηλά. Εχει βελτιωθεί από το ξεκίνημα της σεζόν. Η Ρεάλ επιβλήθηκε της Βαγιεκάνο με 2-1 και εξακολουθεί να βρίσκεται μια… ανάσα από την κορυφή. Δεν έχει πείσει ούτε κατά διάνοια. Μπορεί να χάσει παντού βαθμούς και η ποιοτική -και δυνατή στην έδρα της- Γρανάδα μπορεί να πάρει κάτι. Στο 4.50 η μοιρασιά.