ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Προγνωστικά Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον: Δεν σταματάει πουθενά

Βρισκόμαστε στη 10η αγωνιστική της Premier League με την Μάντσεστερ Σίτι να φιλοξενεί τη Σαουθάμπτον στο Etihad.

Μάντσεστερ Σίτι - Σαουθάμπτον

Με... σπασμένα τα φρένα η ομάδα του Μάντσεστερ, η οποία συνέτριψε για την 9η αγωνιστική την αντίστοιχη ομάδα του Μάντσεστερ, τη Γιουνάιτεντ με το εμφατικό 6-3 και διατηρήθηκε σε απόσταση αναπνοής από την πρωτοπόρο Άρσεναλ. Η ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα τρομάζει κάθε αντίπαλη άμυνα, έχει πετυχει 40 (!) γκολ σε πρωτάθλημα και Ευρώπη και φέτος βάζει τεράστιες βάσεις για τρεμπλ.

🔥🎁ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΜΕ ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΔΩΡΑ*!💵🍒

Την ήττα για ακόμη μια αγωνιστική γνώρισε η ομάδα του Ράλφ Χάσενχουλτ με σκορ 1-2 απέναντι στην Έβερτον. Τι κι αν προηγήθηκε με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου με το γκολ του Αρίμπο, δέχτηκε δυο απανωτά γκολ μέσα σε 5 λεπτά απ' τους Κόουντι και ΜακΝίλ τα οποία διαμόρφωσαν το τελικό σκορ. Έτσι πλέον βρίσκεται στην 16η θέση της βαθμολογίας με 7 βαθμούς, 1 μόλις βαθμό πάνω απ'τη ζώνη του υποβιβασμού.

Το τρένο της Σίτι δεν βλέπω να σταματάει, ειδικά από τη συγκεκριμένη Σαουθάμπτον. Μεγάλη διαφορά δυναμικής των δύο ομάδων, θα επιλέξω το 1/1 & Over 2.5 σε απόδοση 1.70 στην Stoiximan.

🔥ΝΕΟ! ΤΟ BETCOSMOS ΚΑΙ ΣΤΟ TELEGRAM ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ LIVE BETTING!🎯 KΛΙΚ ΕΔΩ!