Skip to main content

ΝΕΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ευρωλίγκα: Πρόγραμμα και βαθμολογία

Ευρωλίγκα: Πρόγραμμα και βαθμολογία

Η Ευρωλίγκα 20/21 ξεκίνησε την 1η Οκτωβρίου σε μία αρκετά δύσκολη χρονιά λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού. Με 18 ομάδες να συμμετέχουν, ανάμεσα τους τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό, η κορυφαία μπασκετική διοργάνωση της Ευρώπης είναι εδώ γεμάτο συγκινήσεις και έντονες στιγμές.

Η πρώτη φάση της θα ολοκληρωθεί στις 9 Απριλίου και μετά από 34 αγωνιστικές. Στη συνέχεια ακολουθούν τα πλέι οφ, στα οποία θα προκριθούν οι 8 πρώτες ομάδες της βαθμολογίας και θα παίξουν χιαστί (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), με τους τέσσερις πρώτους να έχουν το πλεονέκτημα έδρας. Οι τέσσερις ομάδες που θα φτάσουν πρώτοι στις 3 νίκες θα πάρουν το εισιτήριο για το Final 4της Κολωνίας.

Παρακάτω βλέπετε τη βαθμολογία και αποτελέσματα Euroleague μπάσκετ, χωρισμένα ανά αγωνιστική.

Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο ΕΔΩ!
Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο ΕΔΩ! ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Ευρωλίγκα βαθμολογία

 

  ΟΜΑΔΑ N H PTS+ PTS- +/-
1 ΒΑΛΕΝΘΙΑ 4 1 338 293 45
2 ΜΠΑΓΕΡΝ 4 1 394 363 31
3 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 4 1 398 373 25
4 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 4 1 371 353 18
5 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 3 1 246 213 33
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 2 384 370 14
7 ΜΙΛΑΝΟ 3 1 310 299 11
8 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 2 306 297 9
9 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 2 3 365 360 5
10 ΜΑΚΑΜΠΙ 2 3 397 400 -3
11 ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 2 295 298 -3
12 ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ 2 3 372 383 -11
13 ΖΕΝΙΤ 2 2 147 179 -32
14 ΕΦΕΣ 1 3 306 314 -8
15 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ 1 4 376 411 -35
16 ΑΛΜΠΑ 1 3 310 351 -41
17 ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 0 2 136 152 -16
18 ΧΙΜΚΙ 0 4 291 333 -42

 

1η Αγωνιστική (1-2/10)

 

 

   
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΖΕΝΙΤ 69-73
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 67-68
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΑΛΜΠΑ Β. 80-73
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΤΣΣΚΑ Μ. 76-66
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 65-63
ΧΙΜΚΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 76-78
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 77-63
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΜΙΛΑΝΟ 79-81
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΡΕΑΛ Μ. 76-63

2η Αγωνιστική (8-9/10)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 74-70
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 76-72
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 71-80
ΡΕΑΛ Μ. - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 77-93
ΧΙΜΚΙ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 10/10
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 90-73
ΑΛΜΠΑ Β. - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 72-90
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 71-78
ΜΙΛΑΝΟ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 87-73

3η Αγωνιστική (13-14/10)

 

 

 

   
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 69-75
ΑΛΜΠΑ Β. - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 72-93
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Αναβλ.
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΖΕΝΙΤ Αναβλ.
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 66-71
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΤΣΣΚΑ Μ. 77-78 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΙΛΑΝΟ 86-75
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 82-85
ΡΕΑΛ Μ. - ΧΙΜΚΙ 94-85

4η Αγωνιστική (15-16/10)

 

 

 

   
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 89-73
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ Αναβλ.
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 97-89 παρ.
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΖΕΝΙΤ Αναβλ.
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΑΛΜΠΑ Β. 88-93
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 71-75
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 85-82
ΜΙΛΑΝΟ - ΡΕΑΛ Μ. 78-70
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΧΙΜΚΙ 77-60

5η Αγωνιστική (22-23/10)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΜΙΛΑΝΟ Αναβλ.
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 82-94
ΑΛΜΠΑ Β. - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ Αναβλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 82-68
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΣΣΚΑ Μ. 86-84
ΧΙΜΚΙ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 87-89
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ Αναβλ.
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 74-68
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ Μ. 79-72

 

6η Αγωνιστική (29-30/10)

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 29/10
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 29/10
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 29/10
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 29/10
ΡΕΑΛ Μ. - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 29/10
ΧΙΜΚΙ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 30/10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 30/10
ΜΙΛΑΝΟ - ΑΛΜΠΑ Β. 30/10
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 30/10

7η Αγωνιστική (5-6/11)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5/11
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 5/11
ΑΛΜΠΑ Β. - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 5/11
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 5/11
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΧΙΜΚΙ 6/11
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΡΕΑΛ Μ. 6/11
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 6/11
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ Μ. 6/11
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΙΛΑΝΟ 6/11

8η Αγωνιστική (12-13/11)

 

 

 

   
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 12/11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΛΜΠΑ Β. 12/11
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 12/11
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 12/11
ΧΙΜΚΙ - ΜΙΛΑΝΟ 13/11
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΡΕΑΛ Μ. 13/11
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 13/11
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 13/11
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΖΕΝΙΤ 13/11

9η Αγωνιστική (17-18/11)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΧΙΜΚΙ 17/11
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 17/11
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΤΣΣΚΑ Μ. 17/11
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 17/11
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 17/11
ΑΛΜΠΑ Β. - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 18/11
ΜΙΛΑΝΟ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 18/11
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18/11
ΡΕΑΛ Μ. - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 18/11

10η Αγωνιστική (19-20/11)

 

 

 
ΧΙΜΚΙ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 19/11
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΤΣΣΚΑ Μ. 19/11
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19/11
ΑΛΜΠΑ Β. - ΖΕΝΙΤ 20/11
ΜΙΛΑΝΟ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 20/11
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20/11
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 20/11
ΡΕΑΛ Μ. - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 20/11
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 20/11

11η Αγωνιστική (26-27/11)

 

 

 

   
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΡΕΑΛ Μ. 26/11
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 26/11
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΖΕΝΙΤ 26/11
ΑΛΜΠΑ Β. - ΧΙΜΚΙ 26/11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 26/11
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΜΙΛΑΝΟ 26/11
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 27/11
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 27/11
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 27/11

12η Αγωνιστική (3-4/12)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 3/12
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3/12
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 3/12
ΜΙΛΑΝΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3/12
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΛΜΠΑ Β. 3/12
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 4/12
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 4/12
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΧΙΜΚΙ 4/12
ΡΕΑΛ Μ. - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 4/12

13η Αγωνιστική (10-11/12)

 

 

 

   
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10/12
ΑΛΜΠΑ Β. - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 10/12
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 10/12
ΡΕΑΛ Μ. - ΖΕΝΙΤ 10/12
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 10/12
ΧΙΜΚΙ - ΤΣΣΚΑ Μ. 11/12
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 11/12
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 11/12
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΙΛΑΝΟ 11/12

14η Αγωνιστική (15-16/12)

 

 

 

   
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 15/12
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΙΛΑΝΟ 15/12
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΜΠΑ Β. 15/12
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 15/12
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΡΕΑΛ Μ. 15/12
ΖΕΝΙΤ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 16/12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 16/12
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 16/12
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΧΙΜΚΙ 16/12

15η Αγωνιστική (17-18/12)

 

 

 
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΙΛΑΝΟ 17/12
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 17/12
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΛΜΠΑ Β. 17/12
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΖΕΝΙΤ 18/12
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 18/12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΡΕΑΛ Μ. 18/12
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 18/12
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΧΙΜΚΙ 18/12
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 18/12

16η Αγωνιστική (22-23/12)

 

 

 
ΖΕΝΙΤ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 22/12
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 22/12
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 22/12
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΤΣΣΚΑ Μ. 22/12
ΡΕΑΛ Μ. - ΑΛΜΠΑ Β. 22/12
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 23/12
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 23/12
ΜΙΛΑΝΟ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 23/12
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΧΙΜΚΙ 23/12

17η Αγωνιστική (29-30/12)

 

 

 

   
ΧΙΜΚΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29/12
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΡΕΑΛ Μ. 29/12
ΑΛΜΠΑ Β. - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 29/12
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΖΕΝΙΤ 29/12
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 29/12
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 30/12
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 30/12
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 30/12
ΜΙΛΑΝΟ - ΤΣΣΚΑ Μ. 30/12

18η Αγωνιστική (7-8/1)

 

   
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 7/1
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΧΙΜΚΙ 7/1
ΑΛΜΠΑ Β. - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 7/1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΖΕΝΙΤ 7/1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 7/1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 8/1
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 8/1
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΤΣΣΚΑ Μ. 8/1
ΡΕΑΛ Μ. - ΜΙΛΑΝΟ 8/1

19η Αγωνιστική (12-13/1)

 

 

 

   
ΧΙΜΚΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 12/1
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΑΛΜΠΑ Β. 12/1
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 12/1
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12/1
ΜΙΛΑΝΟ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 12/1
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 13/1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 13/1
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΖΕΝΙΤ 13/1
ΡΕΑΛ Μ. - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 13/1

20η Αγωνιστική (14-15/1)

 

 

 

   
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΧΙΜΚΙ 14/1
ΑΛΜΠΑ Β. - ΜΙΛΑΝΟ 14/1
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 14/1
ΖΕΝΙΤ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 15/1
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 15/1
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15/1
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΡΕΑΛ Μ. 15/1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 15/1
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 15/1

21η Αγωνιστική (21-22/1)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 21/1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΙΜΚΙ 21/1
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΡΕΑΛ Μ. 21/1
ΜΙΛΑΝΟ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 21/1
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 21/1
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 22/1
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 22/1
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22/1
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΑΛΜΠΑ Β. 22/1

22η Αγωνιστική (26-27/1)

 

 

 

   
ΧΙΜΚΙ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 26/1
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 26/1
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 26/1
ΜΙΛΑΝΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 26/1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΖΕΝΙΤ 26/1
ΑΛΜΠΑ Β. - ΤΣΣΚΑ Μ. 27/1
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 27/1
ΡΕΑΛ Μ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 27/1
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 27/1

23η Αγωνιστική (28-29/1)

 

 

 
ΧΙΜΚΙ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 28/1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 28/1
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 28/1
ΜΙΛΑΝΟ - ΖΕΝΙΤ 28/1
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 29/1
ΑΛΜΠΑ Β. - ΡΕΑΛ Μ. 29/1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 29/1
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 29/1
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 29/1

24η Αγωνιστική (4-5/2)

 

 

 
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 4/2
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΧΙΜΚΙ 4/2
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 4/2
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΤΣΣΚΑ Μ. 4/2
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΖΕΝΙΤ 5/2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 5/2
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΑΛΜΠΑ Β. 5/2
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΙΛΑΝΟ 5/2
ΡΕΑΛ Μ. - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 5/2

25η Αγωνιστική (18-19/2)

 

 

 
ΧΙΜΚΙ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 18/2
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18/2
ΜΙΛΑΝΟ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 18/2
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 18/2
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 19/2
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΑΛΜΠΑ Β. 19/2
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΖΕΝΙΤ 19/2
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 19/2
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΡΕΑΛ Μ. 19/2

26η Αγωνιστική (25-26/2)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 25/2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ Μ. 25/2
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 25/2
ΜΙΛΑΝΟ - ΧΙΜΚΙ 25/2
ΡΕΑΛ Μ. - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 25/2
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 26/2
ΑΛΜΠΑ Β. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 26/2
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 26/2
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 26/2

27η Αγωνιστική (2-3/3)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΑΛΜΠΑ Β. 2/3
ΧΙΜΚΙ - ΡΕΑΛ Μ. 2/3
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 2/3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 2/3
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΤΣΣΚΑ Μ. 2/3
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 2/3
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 3/3
ΜΙΛΑΝΟ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 3/3
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3/3

28η Αγωνιστική (4-5/3)

 

 

 
ΖΕΝΙΤ - ΡΕΑΛ Μ. 4/3
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΤΣΣΚΑ Μ. 4/3
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 4/3
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 4/3
ΧΙΜΚΙ - ΑΛΜΠΑ Β. 5/3
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΙΛΑΝΟ 5/3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 5/3
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 5/3
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 5/3

29η Αγωνιστική (11-12/3)

 

 

 
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΜΙΛΑΝΟ 11/3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 11/3
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΙΜΚΙ 11/3
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΑΛΜΠΑ Β. 11/3
ΡΕΑΛ Μ. - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 11/3
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 12/3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΖΕΝΙΤ 12/3
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 12/3
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 12/3

30η Αγωνιστική (18-19/3)

 

 

 
ΖΕΝΙΤ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 18/3
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 18/3
ΑΛΜΠΑ Β. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18/3
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 18/3
ΧΙΜΚΙ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 19/3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 19/3
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 19/3
ΜΙΛΑΝΟ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 19/3
ΡΕΑΛ Μ. - ΤΣΣΚΑ Μ. 19/3

31η Αγωνιστική (25-26/3)

 

 

 
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 25/3
ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 25/3
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΡΕΑΛ Μ. 25/3
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 25/3
ΧΙΜΚΙ - ΖΕΝΙΤ 26/3
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 26/3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 26/3
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΑΛΜΠΑ Β. 26/3
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΜΙΛΑΝΟ 26/3

32η Αγωνιστική (30-31/3)

 

 

 

   
ΖΕΝΙΤ - ΤΣΣΚΑ Μ. 30/3
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΙΛΑΝΟ 30/3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 30/3
ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 30/3
ΡΕΑΛ Μ. - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 30/3
ΧΙΜΚΙ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 31/3
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΑΛΜΠΑ Β. 31/3
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ 31/3
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 31/3

33η Αγωνιστική (1-2/4)

 

 

 

   
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΙΛΑΝΟ 1/4
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 1/4
ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 1/4
ΖΕΝΙΤ - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 2/4
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΧΙΜΚΙ 2/4
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ 2/4
ΑΛΜΠΑ Β. - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 2/4
ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ 2/4
ΡΕΑΛ Μ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2/4

34η Αγωνιστική (8-9/4)

 

 

 

 
ΤΣΣΚΑ Μ. - ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ 8/4
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 8/4
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ - ΡΕΑΛ Μ. 8/4
ΑΛΜΠΑ Β. - ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 8/4
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ 8/4
ΖΕΝΙΤ - ΜΑΚΑΜΠΙ Τ. Α. 9/4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΧΙΜΚΙ 9/4
ΜΙΛΑΝΟ - ΑΝΑΝΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ 9/4
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ Μ. 9/4
Οι μεγάλες διοργανώσεις είναι στη Novibet
Οι μεγάλες διοργανώσεις είναι στη Novibet ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ