pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Για την πρόκριση η Μπάγερν

Μεγάλη εμφάνιση της Ρεάλ μέσα στο Λονδίνο με απίστευτο Μπενζεμά να πετυχαίνει back to back χατ-τρικ και να δίνει σαφές προβάδισμα για την πρόκριση.

Η Τσέλσι αν και έπαιξε καλά πλήρωσε τα παιδικά λάθη του Μεντί και τώρα ψάχνει νίκη με διαφορά τουλάχιστον 2 γκολ για να στείλει το ματς στην παράταση. Κέρδισε για το πρωτάθλημα τη Σαουθάμπτον με το εμφατικό 0-6.

Σε εκπληκτική φόρμα η Ρεάλ, πέρασε με 1-3 από το Λονδίνο και με 2-0 από τη Χετάφε για το πρωτάθλημα. Θεωρώ και σήμερα θα παρουσιαστεί σοβαρή γιατί η πρόκριση τυπικά είναι ανοιχτή ακόμη.

Combo Bet : 1X & Over 1.5 σε απόδοση 1.83

🎁ΠΡΟΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ 7 ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΜΠΟΥΝ 21 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙΣ 21.000 ΕΥΡΩ!💰

Ίσως την καλύτερη εμφάνιση της έκανε η Βιγιαρεάλ τη φετινή σεζόν με ένα μαγικό πρώτο ημίχρονο ενώ ακυρώθηκε και γκολ για το 2-0 πριν την ανάπαυλα.

Άτυχοι οι Γερμανοί, πλέον ψάχνουν νίκη με 2 γκολ για να προκριθούν κατευθείαν. Δυσκολα πέρασαν και από την Άουγκσμπουργκ με 1-0 με πέναλντι του Λεβαντόφσκι.

Θεωρώ ότι η πρόκριση είναι της Μπάγερν, αλλά παίζει πολυ χαμηλά.