ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Η απόλυτη εμπειρία του Ευρωπαϊκού στο EUROHOUSE της Novibet

Στο φετινό Euro 2020, οι πιο ποδοσφαιρόφιλες παρέες συγκεντρώνονται στο EUROHOUSE της Novibet και απολαμβάνουν την απόλυτη εμπειρία του Ευρωπαϊκού.

Και επειδή Ευρωπαϊκό Χωρίς Έλληνες Δεν Γίνεται, στον χθεσινό αγώνα μεταξύ Γαλλίας-Γερμανίας, το EUROHOUSE, ειδικά διαμορφωμένο από τη Novibet για τη φιλοξενία των πιο θερμών Euro fans, υποδέχτηκε τους κωμικούς Αλέξανδρο Τσουβέλα και Μάκη Παπασημακόπουλο, τον παρουσιαστή Χρήστο Φερεντίνο, τους ηθοποιούς Λευτέρη Ελευθερίου και Αντώνη Κρόμπα και τη δημοσιογράφο και ραδιοφωνική παραγωγό Αθηναΐς Νέγκα, για μια πολύ-αναμενόμενη βραδιά με μπάλα, φίλους και καυστικό σχολιασμό.

Αφού πάρθηκαν οι θέσεις στους καναπέδες και έφτασαν οι απαραίτητες προμήθειες, έγινε και η σέντρα στο ματς. Το ξεκίνημα ήταν πολλά υποσχόμενο με το αυτογκόλ του Χούμελς στο 16ο λεπτό να δίνει προβάδισμα στους «τρικολόρ» και να δημιουργεί μία ευφορία στην παρέα. Με τη Γαλλία να παίρνει κεφάλι στο σκορ, το οποίο και διατήρησε λήγοντας το παιχνίδι 1-0, εν τέλει οι ελπίδες για ένα θεαματικό 90λεπτο, αποδείχτηκαν φρούδες. Η άμυνα κέρδισε την επίθεση και η πρώτη αγωνιστική των ομίλων έληξε χωρίς ιδιαίτερο σασπένς, αλλά με πλήρως ικανοποιημένο τον… ουρανίσκο της παρέας στο EUROHOUSE χάρη στον πατροπαράδοτο -ποδοσφαιρικό- συνδυασμό ζύθου και πίτσας!

Ραντεβού ξανά σήμερα στο EUROHOUSE για την έναρξη της δεύτερης αγωνιστικής, με τη Novibet και αγαπημένους «θρύλους» από τα παλιά.

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.