pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ* ΣΤΟ PS REWARDS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Με αμυντικές βλέψεις, πιθανή ισοδυναμία

Για τον 3ο όμιλο της Β' κατηγορίας του Nations League, η Βοσνία-Ερζεγοβίνη υποδέχεται την Φινλανδία (21:45).

🎁ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!💰

Μία νίκη και μία ισοπαλία μέχρι στιγμής, για τη Βοσνία, στον όμιλο. Η ισοπαλία με το Μαυροβούνιο με 1-1 σκορ αφήνει ανάμικτα συναισθήματα. Στο ξεκίνημα οι παίκτες της παρουσιάστηκαν νωθροί. Στην επανάληψη, μπήκαν πιο δυνατά και άνοιξαν το σκορ με τον Μέναλο στο 62' ενώ ισοφαρίστηκαν στο 77'. Πολλά τα under στις αναμετρήσεις της. Ο Πέτεφ έμεινε ικανοποιημένος, γενικά, από την προσπάθεια των παικτών του.

Η Φινλανδία ηττήθηκε, με 1-0 σκορ, στη Ρουμανία και έχει τέσσερις βαθμούς, με μία νίκη και μία ισοπαλία, στον όμιλο. Δέχθηκε το γκολ στο πρώτο ημίχρονο και δεν κατάφερε να πάρει έστω, την ισοπαλία στη συνέχεια, παρά τις ευκαιρίες που δημιούργησε. Έξι σερί under, τα τελευταία της.

Η προϊστορία στα μεταξύ τους είναι ισορροπημένη: 2-2-2. Οι δύο ομάδες κινούνται στο ίδιο μήκος κύματος και δείχνουν αρκετά ισοδύναμες. Πολύ πιθανή η ισορροπία στην μεταξύ τους αναμέτρηση με το «Χ» να βρίσκεται στο 3.35.