pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ* ΣΤΟ PS REWARDS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Με τον «αέρα» της πρωτοπόρου, η Τσέλσι

Στο «Ελέντα» του Μάλμε, στη Σουηδία παίζει η Τσέλσι του Τόμας Τούχελ. Στο πρώτο ματς, συνέτριψε την αποψινή αντίπαλό της με 4-0 σκορ. Δύο τέρματα πέτυχε στο ημίχρονο και ισάριθμα στην επανάληψη. Για την Πρέμιερ Λιγκ νίκησε με 3-0 στο Νιούκαστλ και μετρά σερί έξι νικηφόρων αγώνων. Βρίσκεται σε τοπ φόρμα. Έρχεται με τον «αέρα» της πρωτοπόρου, στο +3 από την Λίβερπουλ και θέλει απόψε να ξεκαθαρίσει τα πράγματα στον όμιλο του Τσάμπιονς Λιγκ. Εκτός θα βρίσκονται οι: Βέρνερ, Λουκάκου, Μάουντ, Κόβασιτς και ο Πούλισιτς.

Η Μάλμε είναι καλή και επιθετική ομάδα, δύσκολα όμως, μπορεί να τα βγάλει πέρα με τα θηρία.. Τρεις ήττες μέχρι τώρα και μηδέν βαθμούς, ούσα τελευταία στον όμιλο χωρίς τέρμα (0-11). Το Σάββατο νίκησε δύσκολα με 3-2 τη Σίριους. Εκτός, ο βασικός στόπερ Αχμεντότζιτς. Παίρνω το διπλό από το ημίχρονο, καθώς, θεωρώ την Τσέλσι του Τούχελ μία «σκάλα» επάνω παρά την απουσία του Λουκάκου.