pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Να ντουμπλάρει τις νίκες με Τουρκία η Εθνική

Εστω και πολύ δύσκολα, έστω και στις λεπτομέρειες, η Εθνική κατάφερε να νικήσει πριν από τρεις μέρες την Τουρκία και έτσι να κάνει σημαντικό βήμα, στον δρόμο για την πρόκριση στο Παγκόσμιο του 2023.

Σήμερα η επίσημη αγαπημένη αντιμετωπίζει και πάλι την Τουρκία, αυτή τη φορά όχι στα Λιόσια, αλλά στην Κωνσταντινούπολη. Με τον συντελεστή δυσκολίας να ανεβαίνει περισσότερο.

Κερδίζοντας η Εθνική σήμερα, παίρνει την βαθιά ανάσα που ψάχνει. Χάνοντας, δεν καταστρέφεται, απλά θα πρέπει να προσέξει στα ματς, που απομένουν.

🎁ΠΡΟΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ 7 ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΜΠΟΥΝ 21 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙΣ 21.000 ΕΥΡΩ!💰

Στο σημερινό παιχνίδι δεν θα αγωνιστεί ο Γιώργος Πρίντεζης, ο οποίος βοήθησε στον πρώτο αγώνα. Ουτε ο Νικ Καλάθης θα παίξει, παρότι υπήρξαν ελπίδες μετά το πρώτο ματς.

Η Τουρκία χρειάζεται ακόμη πιο πολύ από μας τη νίκη. Είναι ματς που θα κριθεί στις λεπτομέρειες και εμείς θα προτιμήσουμε το Over 151,5 στο 1.80.

Η Γερμανία κέρδισε πριν από μερικές μέρες μέσα στο Ισραήλ με 71-67. Σήμερα οι δύο ομάδες συγκρούονται και πάλι, αυτή τη φορά στη Χαϊδελβέργη. Όπως είναι τα ρόστερ τους, δεν τους χωρίζουν πολλά πράγματα. Ετσι, λοιπόν, όπως κέρδισε τις προάλλες η Γερμανία, σήμερα μπορεί να κερδίσει το Ισραήλ. Και αυτή είναι μία αναμέτρηση, που βλέπουμε να κρίνεται στα 2-3 σουτ. Εμείς, πάντως, θα πάμε με το Under 150,5 στο 1.91.