ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΙΠΛΟ ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Προσφορά* στο Κύπελλο Αγγλίας (18-02-2019)

Γουότφορντ, Μπράιτον, Μίλγουολ, Μάντσεστερ Σίτι, Γουλβς, Κρίσταλ Πάλας και Σουόνσι είναι οι πρώτες επτά ομάδες που εξασφάλισαν το εισιτήριο για τους προημιτελικούς του Κυπέλλου Αγγλίας και το τελευταίο εξ αυτών θα κριθεί από την αποψινή σύγκρουση μεταξύ Τσέλσι και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο «Στάμφορντ Μπριτζ».

Αυτό το τετραήμερο του Κυπέλλου Αγγλίας, ολοκληρώνεται έτσι με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Η αναμέτρηση είναι νοκ άουτ με τις δύο ομάδες να οδηγούνται σε παράταση και πέναλτι αν δεν υπάρξει νικητής μετά την ολοκλήρωση των 90 λεπτών. Παράλληλα, προσφέρεται στη Novibet με 0% Γκανιότα*.

Οι Λονδρέζοι συνάντησαν αρκετές δυσκολίες στη Σουηδία το βράδυ της Πέμπτης, αν και απέκτησαν προβάδισμα πρόκρισης στους «16» του Γιουρόπα Λιγκ. Προηγήθηκαν 0-2 κόντρα στη Μάλμε με γκολ των Μπάρκλεϊ και Ζιρού, ενώ το γκολ που δέχθηκαν στο τελευταίο δεκάλεπτο δίνει έξτρα ενδιαφέρον στη ρεβάνς της Πέμπτης.

Οι «κόκκινοι διάβολοι» από μεριάς τους καλούνται να βγάλουν αντίδραση έπειτα από την πρώτη τους ήττα με τον Ολε Γκούναρ Σόλσκιερ. Μετά το 11-1-0 εντός των τειχών, ήρθε η εντός έδρας ήττα από την Παρί Σεν Ζερμέν (0-2) για να απομακρύνει επικίνδυνα τη Γιουνάιτεντ από την οκτάδα του Τσάμπιονς Λιγκ.

Στη μοναδική φετινή αναμέτρηση τους, Τσέλσι και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 2-2 για την Πρέμιερ Λιγκ στις 20 Οκτωβρίου, ενώ αξίζει να επισημάνουμε ότι πέρυσι αποτέλεσαν το ζευγάρι του τελικού. Τότε οι Λονδρέζοι επικράτησαν χάρη σε ένα πέναλτι του Εντεν Αζάρ στο «Στάμφορντ Μπριτζ».

*Αφορά την επιλογή «Νικητής αγώνα» πριν την έναρξη σε επιλεγμένα παιχνίδια

21+ ετών /ΚΕΘΕΑ: 2109215776/Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC/ Η συχνή συμμετοχή στα παίγνια εκθέτει τους συμμετέχοντες στον κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας