ΣΕΡΒΙΑ 21:15 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒOΙΒΟΝΤΙΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕΡΒΙΑΣ
ΝΕΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΜΕ 7x ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
Ουνιβερσιτάτεα Κλούζ-UTA Άραντ
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETROLUL PLOIESTI | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Ι Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ι Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ν Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6-3 | Ι Ν Ν |
1 | PETROLUL PLOIESTI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι |
1 | PETROLUL PLOIESTI | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Ν |
2 | CORVINUL HUNEDOARA | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν Ν | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9-0 | Ν Ν Ν |
2 | CORVINUL HUNEDOARA | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ν |
2 | CORVINUL HUNEDOARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-0 | Ν |
3 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7-1 | Ν Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-0 | Ν Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Ν Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 8-1 | Ν Ν Ι |
3 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
3 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-0 | Ν Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7-0 | Ν Ν |
4 | ΣΕΠΣΙ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3-4 | Ι Η Ι |
4 | ΣΕΠΣΙ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||
4 | ΣΕΠΣΙ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3-4 | Ι Η Ι |
5 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-4 | Η Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Η Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0-5 | Η Η Η |
5 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η |
5 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η |
6 | ACS PROGRESUL PECICA | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-8 | Η Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1-4 | Η Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0-4 | Η Η Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1-14 | Η Η Η |
6 | ACS PROGRESUL PECICA | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-8 | Η Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-4 | Η Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0-4 | Η Η Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1-14 | Η Η Η |
6 | ACS PROGRESUL PECICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Ι Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ι Ι Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3-1 | Ι Ι Ν |
1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν |
1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Ι |
2 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ν Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ν Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ν Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6-1 | Ν Ν Ι |
2 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν |
2 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ι |
3 | ΑΡΑΝΤ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Ι Η Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | Ι Η Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2-2 | Ι Η Ν |
3 | ΑΡΑΝΤ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Η |
3 | ΑΡΑΝΤ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν |
4 | FC GLORIA BUZAU | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Ι Ν Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1-0 | Ι Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Ν Η | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3-3 | Ι Ν Η |
4 | FC GLORIA BUZAU | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Ν Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Ν Η |
4 | FC GLORIA BUZAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
5 | CS TUNARI | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | Ι Ι Ι |
5 | CS TUNARI | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | Ι Ι Ι |
5 | CS TUNARI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||
6 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Η Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0-7 | Η Η Η |
6 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||
6 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Η Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0-7 | Η Η Η |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΟΤΕΛΟΥΛ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5-2 | Ι Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-1 | Ι Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ι Ι Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 8-5 | Ι Ι Ν |
1 | ΟΤΕΛΟΥΛ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
1 | ΟΤΕΛΟΥΛ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ι Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ι Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7-4 | Ι Ν |
2 | ΣΤΕΑΟΥΑ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Η Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Η Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3-3 | Η Ι Ν |
2 | ΣΤΕΑΟΥΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||
2 | ΣΤΕΑΟΥΑ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Η Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Η Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3-3 | Η Ι Ν |
3 | U CRAIOVA 1948 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ν Ι | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Ν Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4-1 | Ν Ν Ι |
3 | U CRAIOVA 1948 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν |
3 | U CRAIOVA 1948 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ι | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ι |
4 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Ι Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Ι Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5-5 | Ι Ι Ι |
4 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4-4 | Ι Ι |
4 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
5 | ΜΠΙΧΟΡ ΟΡΑΝΤΕΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Η Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-5 | Η Ι Η |
5 | ΜΠΙΧΟΡ ΟΡΑΝΤΕΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Ι Η |
5 | ΜΠΙΧΟΡ ΟΡΑΝΤΕΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η |
6 | FC ZALAU | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-5 | Ν Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-4 | Ν Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ν Η Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3-6 | Ν Η Η |
6 | FC ZALAU | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-5 | Ν Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-4 | Ν Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ν Η Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3-6 | Ν Η Η |
6 | FC ZALAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CFR ΚΛΟΥΖ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ι Ι Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2-2 | Ι Ι Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ι Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4-2 | Ι Ι Ν |
1 | CFR ΚΛΟΥΖ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||
1 | CFR ΚΛΟΥΖ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ι Ι Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Ι Ι Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ι Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4-2 | Ι Ι Ν |
2 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ν Ι Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ι Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ν Ι Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8-2 | Ν Ι Ν |
2 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
2 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7-1 | Ν Ν |
3 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ι Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ι Ν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Ι Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3-1 | Ι Ι Ν |
3 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι |
3 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ι Ν |
4 | CSM ALEXANDRIA | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | Η Ν Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1-3 | Η Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | Η Ν Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5-7 | Η Ν Η |
4 | CSM ALEXANDRIA | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | Η Ν Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-3 | Η Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | Η Ν Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5-7 | Η Ν Η |
4 | CSM ALEXANDRIA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||
5 | STEAUA BUCURESTI | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Ν Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0-2 | Ν Ι Η | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Ι Η | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4-5 | Ν Ι Η |
5 | STEAUA BUCURESTI | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-2 | Ι Η | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Ι Η |
5 | STEAUA BUCURESTI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-2 | Ν |
6 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-5 | Η Η Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1-2 | Η Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Η Η Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2-9 | Η Η Η |
6 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-7 | Η Η |
6 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η |
Αγώνες
- Ουνιβερσιτάτεα Κλούζ
- Άραντ
ΗΜ/ΝΙΑ | ΔΙΟΡΓ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ | |
---|---|---|---|---|---|
12/05/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΑΡΑΝΤ | 2-0 | 2-0 | Η U |
06/05/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 2-0 | 3-1 | Ν O |
28/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΙΑΣΙ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-2 | Ν U |
25/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΤΕΛΟΥΛ | 0-0 | 3-1 | Ν O |
22/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
12/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 0-1 | 1-3 | Η O |
05/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
30/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
18/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 1-2 | 4-3 | Ν O |
08/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 | Η U |
02/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 2-2 | 3-2 | Ν O |
28/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΑΡΑΝΤ | 2-1 | 4-1 | Η O |
24/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-PETROLUL PLOIESTI | 1-0 | 1-0 | Ν U |
17/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
12/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
04/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 1-3 | Ν O |
27/01/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΣΕΠΣΙ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
22/01/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΤΕΑΟΥΑ-ΑΡΑΝΤ | 2-0 | 4-0 | Η O |
20/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 2-1 | 2-2 | Ι O |
16/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
08/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΙΑΣΙ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Η U |
05/12/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
02/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
25/11/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | CFR ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
13/11/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΤΕΛΟΥΛ | 0-3 | 2-4 | Η O |
06/11/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
01/11/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 0-0 | 0-1 | Η U |
29/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | U CRAIOVA 1948-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 2-3 | Ν O |
26/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 2-2 | Ι O |
20/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1-2 | 2-2 | Ι O |
07/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
30/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
27/09/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | FC GLORIA BUZAU-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-2 | Ν O |
23/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
15/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 0-0 | 0-1 | Η U |
04/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΕΠΣΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Η U |
28/08/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΤΕΑΟΥΑ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
18/08/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 3-0 | Η O |
04/08/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΙΑΣΙ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
29/07/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 2-1 | Η O |
21/07/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-CFR ΚΛΟΥΖ | 1-2 | 1-3 | Η O |
14/07/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΤΕΛΟΥΛ-ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
04/06/23 | ROMANIA PROMOTION/RELEGATION 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-FC GLORIA BUZAU | 1-0 | 5-1 | Ν O |
28/05/23 | ROMANIA PROMOTION/RELEGATION 1 | FC GLORIA BUZAU-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
19/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 0-0 | 1-1 | Ι U |
14/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΙΟΒΕΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-2 | Ν U |
08/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΤΖΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-2 | 2-2 | Ι O |
02/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
27/04/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 | Η U |
23/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-1 | Η O |
14/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 0-2 | 0-2 | Η U |
08/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
04/04/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | UTA ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 1-0 | 1-0 | Ν U |
01/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 2-0 | 2-0 | Ν U |
17/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Η U |
10/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 2-1 | Η O |
05/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΤΕΑΟΥΑ | 1-1 | 3-1 | Ν O |
02/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | CFR ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-1 | Η O |
24/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0-0 | 0-1 | Η U |
18/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
11/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 3-1 | 3-1 | Ν O |
03/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-1 | 2-1 | Η O |
28/01/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΜΙΟΒΕΝΙ | 0-2 | 1-2 | Η O |
22/01/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | U CRAIOVA 1948-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
18/12/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
11/12/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
08/12/22 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΜΙΟΒΕΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 0-3 | Ν O |
02/12/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΕΠΣΙ | 1-1 | 1-4 | Η O |
13/11/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
09/11/22 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | FC GLORIA BUZAU-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 1-3 | Ν O |
05/11/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 2-1 | Η O |
30/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΑΡΤΖΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ | 0-1 | 0-1 | Η U |
23/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 1-1 | 1-2 | Η O |
19/10/22 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΤΕΑΟΥΑ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
16/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΤΕΑΟΥΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-1 | Η O |
10/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-CFR ΚΛΟΥΖ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
02/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-0 | Η U |
17/09/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 1-1 | 1-2 | Η O |
09/09/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-2 | 1-2 | Ν O |
03/09/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
30/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΙΟΒΕΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
26/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 2-0 | 2-1 | Ν O |
20/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 | Η U |
13/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
07/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΕΠΣΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
30/07/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 2-0 | 3-0 | Η O |
25/07/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-PETROLUL PLOIESTI | 1-0 | 2-0 | Ν U |
16/07/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΤΖΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-0 | Η U |
12/05/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΑΡΑΝΤ | 2-0 | 2-0 | Η U |
28/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΙΑΣΙ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-2 | Ν U |
22/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
30/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
08/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 | Η U |
28/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΑΡΑΝΤ | 2-1 | 4-1 | Η O |
17/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
04/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 1-3 | Ν O |
22/01/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΤΕΑΟΥΑ-ΑΡΑΝΤ | 2-0 | 4-0 | Η O |
08/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΙΑΣΙ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Η U |
25/11/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | CFR ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
29/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | U CRAIOVA 1948-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 2-3 | Ν O |
26/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 2-2 | Ι O |
07/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
27/09/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | FC GLORIA BUZAU-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-2 | Ν O |
23/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ-ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
04/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΕΠΣΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Η U |
18/08/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 3-0 | Η O |
29/07/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 2-1 | Η O |
14/07/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΤΕΛΟΥΛ-ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
28/05/23 | ROMANIA PROMOTION/RELEGATION 1 | FC GLORIA BUZAU-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
14/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΙΟΒΕΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-2 | Ν U |
08/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΤΖΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-2 | 2-2 | Ι O |
27/04/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 | Η U |
23/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-1 | Η O |
08/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
17/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Η U |
10/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 2-1 | Η O |
02/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | CFR ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-1 | Η O |
18/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-1 | 2-1 | Η O |
22/01/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | U CRAIOVA 1948-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
11/12/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
08/12/22 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΜΙΟΒΕΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-1 | 0-3 | Ν O |
09/11/22 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | FC GLORIA BUZAU-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 1-3 | Ν O |
05/11/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | PETROLUL PLOIESTI-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 2-1 | Η O |
16/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΤΕΑΟΥΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-1 | Η O |
02/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-0 | Η U |
09/09/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-2 | 1-2 | Ν O |
30/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΜΙΟΒΕΝΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
20/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 | Η U |
07/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΣΕΠΣΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
30/07/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 2-0 | 3-0 | Η O |
16/07/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΤΖΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 2-0 | Η U |
06/05/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 2-0 | 3-1 | Ν O |
25/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΤΕΛΟΥΛ | 0-0 | 3-1 | Ν O |
12/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 0-1 | 1-3 | Η O |
05/04/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
18/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 1-2 | 4-3 | Ν O |
02/03/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 2-2 | 3-2 | Ν O |
24/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-PETROLUL PLOIESTI | 1-0 | 1-0 | Ν U |
12/02/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
27/01/24 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΣΕΠΣΙ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
20/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 2-1 | 2-2 | Ι O |
16/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
05/12/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
02/12/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
13/11/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΤΕΛΟΥΛ | 0-3 | 2-4 | Η O |
06/11/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
01/11/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 0-0 | 0-1 | Η U |
20/10/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1-2 | 2-2 | Ι O |
30/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
15/09/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 0-0 | 0-1 | Η U |
28/08/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΤΕΑΟΥΑ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
04/08/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΙΑΣΙ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
21/07/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-CFR ΚΛΟΥΖ | 1-2 | 1-3 | Η O |
04/06/23 | ROMANIA PROMOTION/RELEGATION 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-FC GLORIA BUZAU | 1-0 | 5-1 | Ν O |
19/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 0-0 | 1-1 | Ι U |
02/05/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
14/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 0-2 | 0-2 | Η U |
04/04/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | UTA ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 1-0 | 1-0 | Ν U |
01/04/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 2-0 | 2-0 | Ν U |
05/03/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΤΕΑΟΥΑ | 1-1 | 3-1 | Ν O |
24/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΒΙΙΤΟΡΟΥΛ ΚΟΝΣΤΑΝΤΣΑ | 0-0 | 0-1 | Η U |
11/02/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ | 3-1 | 3-1 | Ν O |
28/01/23 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΜΙΟΒΕΝΙ | 0-2 | 1-2 | Η O |
18/12/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
02/12/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΕΠΣΙ | 1-1 | 1-4 | Η O |
13/11/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
30/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΑΡΤΖΕΣ ΠΙΤΕΣΤΙ | 0-1 | 0-1 | Η U |
23/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝ. ΚΡΑΙΟΒΑ | 1-1 | 1-2 | Η O |
19/10/22 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ | UTA ΑΡΑΝΤ-ΣΤΕΑΟΥΑ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
10/10/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-CFR ΚΛΟΥΖ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
17/09/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ | 1-1 | 1-2 | Η O |
03/09/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΚΙΝΤΙΑ ΤΙΡΓΚΟΒΙΣΤΕ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
26/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-U CRAIOVA 1948 | 2-0 | 2-1 | Ν O |
13/08/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
25/07/22 | ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1 | UTA ΑΡΑΝΤ-PETROLUL PLOIESTI | 1-0 | 2-0 | Ν U |
Head to Head Παράδοση
- Σύνολο
- Εντός/Εκτός Έδρας
ΗΜ/ΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ |
---|---|---|---|
30/03/24 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 |
04/02/24 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 1-3 |
15/09/23 | ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 0-0 | 0-1 |
27/04/23 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 |
01/04/23 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 2-0 | 2-0 |
11/12/22 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 |
13/08/22 | UTA ΑΡΑΝΤ-ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ | 1-1 | 2-1 |
30/03/24 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 |
04/02/24 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-ΑΡΑΝΤ | 1-2 | 1-3 |
27/04/23 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 1-0 | 1-0 |
11/12/22 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ-UTA ΑΡΑΝΤ | 0-0 | 0-0 |
Στατιστικά Γκολ
- Under / Over
- Goal / No Goal
- Σύνολο τερμάτων
- Ακριβή σκορ
- Γκολ ανά 15λεπτο
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER | ΑΠΟΔΟΣΗ OVER | ΑΠΟΔΟΣΗ UNDER |
---|---|---|---|---|
1,5 | 19 | 11 | - | - |
2,5 | 10 | 20 | - | - |
3,5 | 5 | 25 | - | - |
ΑΡΑΝΤ
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER | ΑΠΟΔΟΣΗ OVER | ΑΠΟΔΟΣΗ UNDER |
---|---|---|---|---|
1,5 | 24 | 6 | - | - |
2,5 | 15 | 15 | - | - |
3,5 | 3 | 27 | - | - |
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
GOAL | NO GOAL |
---|---|
43 | 50 |
21 | 26 |
ΑΡΑΝΤ
GOAL | NO GOAL |
---|---|
49 | 39 |
21 | 23 |
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
31 | 40 | 19 | 3 |
18 | 22 | 6 | 1 |
ΑΡΑΝΤ
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
26 | 39 | 22 | 1 |
14 | 22 | 8 | 0 |
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
1-0 | 9 |
1-1 | 7 |
0-0 | 6 |
2-0 | 5 |
2-1 | 4 |
1-3 | 3 |
1-2 | 3 |
0-1 | 3 |
3-3 | 1 |
3-0 | 1 |
0-2 | 1 |
3-4 | 1 |
0-3 | 1 |
2-3 | 1 |
2-2 | 1 |
ΑΡΑΝΤ
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
2-1 | 7 |
0-0 | 7 |
1-0 | 6 |
1-1 | 5 |
2-2 | 3 |
2-0 | 3 |
0-2 | 2 |
1-3 | 2 |
1-2 | 2 |
3-0 | 2 |
4-1 | 1 |
0-1 | 1 |
4-0 | 1 |
2-3 | 1 |
0-3 | 1 |
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤΕΑ ΚΛΟΥΖ
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 3 | 3 |
16-30 | 2 | 7 |
31-45 | 9 | 7 |
46-60 | 2 | 8 |
61-75 | 5 | 4 |
76-90+ | 4 | 8 |
ΑΡΑΝΤ
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 9 | 6 |
16-30 | 3 | 7 |
31-45 | 6 | 9 |
46-60 | 2 | 8 |
61-75 | 3 | 4 |
76-90+ | 6 | 7 |
Αποδόσεις
ΕΤΑΙΡΙΑ | 1 | X | 2 | O | U | GOAL | NO GOAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NOVIBET | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
STOIXIMAN | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
BET365 | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
BETSHOP | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
PAME STOIXIMA | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |