BETSHOP
ΠΑΝΙΣΧΥΡΗ 4ΠΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

EURO 2024: Οι όμιλοι, το πρόγραμμα και οι βαθμολογίες

EURO2024

Η στιγμή που όλοι περίμεναν πλησιάζει. Σε λίγες μέρες και πιο συγκεκριμένα στις 14 Ιουνίου κάνει πρεμιέρα το EURO 2024, το οποίο θα διεξαχθεί στα γήπεδα της Γερμανίας. Στο εναρκτήριο ματς, η Γερμανία θα υποδεχθεί τη Σκωτία ενώ στη συνέχεια θα ριχτούν στη μάχη συνολικά 24 ομάδες μέχρι και τον τελικό της 14ης Ιουλίου. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους 6 ομίλους στους οποίους έχουν χωριστεί αρχικά οι συμμετέχουσες ομάδες, αλλά και ολόκληρο το πρόγραμμα των αγώνων καθόλη τη διάρκεια του τουρνουά.  

Οι όμιλοι

euro2024

 

Α' Όμιλος

ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΒΑΘΜΟΙ
Γερμανία11003
Ελβετία11003
Ουγγαρία10010
Σκωτία10010

 

Πρόγραμμα

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/0622:00Γερμανία – ΣκωτίαΜόναχο5-1
15/0616:00Ουγγαρία – ΕλβετίαΚολωνία1-3
19/0619:00Γερμανία – ΟυγγαρίαΣτουτγκάρδη 
19/0622:00Σκωτία – ΕλβετίαΚολωνία 
23/0622:00Ελβετία – ΓερμανίαΦρανκφούρτη 
23/0622:00Σκωτία – ΟυγγαρίαΣτουτγκάρδη 

 

Β' Όμιλος

ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΒΑΘΜΟΙ
Ισπανία11003
Ιταλία11003
Αλβανία10010
Κροατία10010

 

Πρόγραμμα

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
15/0619:00Ισπανία – ΚροατίαΒερολίνο3-0
15/0622:00Ιταλία- ΑλβανίαΝτόρτμουντ2-1
19/0616:00Κροατία – ΑλβανίαΑμβούργο 
20/0622:00Ισπανία – ΙταλίαΓκελζενκίρχεν 
24/0622:00Αλβανία – ΙσπανίαΝτίσελντορφ 
24/0622:00Κροατία – ΙταλίαΛειψία 

 

Γ' Όμιλος

ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΒΑΘΜΟΙ
Αγγλία11003
Δανία10101
Σλοβενία10101
Σερβία10010

 

Πρόγραμμα

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
16/0619:00Σλοβενία – ΔανίαΣτουτγκάρδη1-1
15/0622:00Σερβία – ΑγγλίαΓκελζενκίρχεν0-1
20/0616:00Σλοβενία – ΣερβίαΜόναχο 
20/0619:00Δανία – ΑγγλίαΦρανκφούρτη 
25/0622:00Αγγλία – ΣλοβενίαΚολωνία 
25/0622:00Δανία ΣερβίαΜόναχο 

 

Δ' Όμιλος

ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΒΑΘΜΟΙ
Ολλανδία11003
Γαλλία11003
Πολωνία10010
Αυστρία10010

 

Πρόγραμμα

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
16/0616:00Πολωνία- ΟλλανδίαΑμβούργο1-2
17/0622:00Αυστρία – ΓαλλίαΝτίσελντορφ0-1
21/0619:00Πολωνία- ΑυστρίαΒερολίνο 
21/0622:00Ολλανδία – ΓαλλίαΛειψία 
25/0619:00Ολλανδία – ΑυστρίαΒερολίνο 
25/0619:00Γαλλία – ΠολωνίαΝτόρτμουντ 

 

Ε' Όμιλος

ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΒΑΘΜΟΙ
Ρουμανία11003
Σλοβακία11003
Βέλγιο10010
Ουκρανία10010

 

Πρόγραμμα

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/0616:00Ρουμανία – ΟυκρανίαΜόναχο3-0
17/0619:00Βέλγιο – ΣλοβακίαΦρανκφούρτη0-1
21/0616:00Σλοβακία – ΟυκρανίαΝτίσελντορφ 
22/0622:00Βέλγιο – ΡουμανίαΚολωνία 
26/0619:00Σλοβακία – ΡουμανίαΦρανκφούρτη 
26/0619:00Ουκρανία – ΒέλγιοΣτουτγκάρδη 

 

ΣΤ' Όμιλος

ΟΜΑΔΕΣΑΓΩΝΕΣΝΙΚΕΣΙΣΟΠΑΛΙΕΣΗΤΤΕΣΒΑΘΜΟΙ
Τουρκία     
Γεωργία     
Πορτογαλία     
Τσεχία     

 

Πρόγραμμα

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
18/0619:00Τουρκία – ΓεωργίαΝτόρτμουντ 
18/0622:00Πορτογαλία – ΤσεχίαΛειψία 
22/0616:00Γεωργία- ΤσεχίαΑμβούργο 
22/0619:00Τουρκία – ΠορτογαλίαΝτόρτμουντ 
26/0622:00Γεωργία- ΠορτογαλίαΓκελζενκίρχεν 
26/0622:00Τσεχία – ΤουρκίαΑμβούργο 

 

Νοκ Άουτ

Φάση των 16

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
29/0619:00Δεύτερος Α Ομίλου – Δεύτερος Β ΟμίλουΒερολίνο 
29/0622:00Νικητής Α Ομίλου – Δεύτερος Γ ΟμίλουΝτόρτμουντ 
30/0619:00Νικητής Γ Ομίλου – Τρίτος Δ/Ε/ΣΤ ΟμίλουΓκελζενκίρχεν 
30/0622:00Νικητής Β Ομίλου – Τρίτος Α/Δ/Ε/ΣΤ ΟμίλουΚολωνία 
01/0719:00Δεύτερος Δ Ομίλου – Δεύτερος Ε ΟμίλουΝτίσελντορφ 
01/0722:00Νικητής ΣΤ Ομίλου – Τρίτος Α/Β/ΓΦρανκφούρτη 
02/0719:00Νικητής Ε Ομίλου – Τρίτος Α/Β/Γ/ΔΜόναχο 
02/0722:00Νικητής Δ Ομίλου – Δεύτερος ΣΤ ΟμίλουΛειψία 

 

Προημιτελικά

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
05/0719:00Νικητής 4ου ζευγαριού – Νικητής 2ου ζευγαριούΣτουτγκάρδη 
05/0722:00Νικητής 6ου ζευγαριού – Νικητής 5ου ζευγαριούΑμβούργο 
06/0719:00Νικητής 3ου ζευγαριού – Νικητής 1ου ζευγαριούΝτίσελντορφ 
06/0722:00Νικητής 7ου ζευγαριού – Νικητής 8ου ζευγαριούΒερολίνο 

 

Ημιτελικά

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
09/0722:00Νικητής 1ου προημιτελικού – Νικητής 2ου προημιτελικούΜόναχο 
10/0722:00Νικητής 3ου προημιτελικού – Νικητής 4ου προημιτελικούΝτόρτμουντ 

 

Τελικός

ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΑΓΩΝΑΣΠΟΛΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/0722:00Νικητές δύο ημιτελικώνΒερολίνο 
EURO 24 ΜΕ ΤΡΙΠΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ*!