fonbet
ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ! PROMO CODE: BEE120
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Γκολ και ξεκαθαρίσματα..

Παρατηρούμε το ανέβασμα της Λέστερ. Νίκησε στα πέναλτι την Μπράιτον (2-2 καν. διάρκεια). Εμφατική νίκη εντός με Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (4-2 εντός) και μεγάλη εκτός έδρας νίκη ουσίας κόντρα στην Μπρέντφορντ με 2-1 (εκεί που άλλοι μεγάλοι.. στραβοπάτησαν).

Η Άρσεναλ που προκρίθηκε και αυτή στο Λιγκ Καπ, 2-0 την Λιντς εντός, προέρχεται από καλές τελευταίες εμφανίσεις. Σκόραρε σε τρία σερί ματς. Επιθετικά, παρουσιάζεται βελτιωμένη. Παίρνω το goal & over συνδυαστικό στο ματς.

Στην Ιταλία και συγκεκριμένα στο Μπέργκαμο, η Αταλάντα υποδέχεται τη Λάτσιο. Εντός έδρας έχει μόνο μία νίκη (1-2-2). Σκοράρει και δέχεται γκολ σε συνέπεια στα παιχνίδια της.. αντιμετωπίζει τους «λατσιάλι» που δεν κερδίζουν εύκολα εκτός παλεύουν όμως τα μεγάλα παιχνίδια φέρνοντας μάλιστα και μεγάλα σκορ. Over 3,5 γκολ, εδώ, η επιλογή.

Η Ελλάς Βερόνα του Τούντορ υποδέχεται την Γιουβέντους. Η ομάδα του γνωστού μας, κόουτς παρατάχθηκε με αλλαγές στο Ούντινε. Έφερε 1-1 δεχόμενη την ισοφάριση προς το τέλος του αγώνα, με πέναλτι. Η Γιουβέντους μετά την.. φάπα από την Σασσουόλο στο τέλος του αγώνα (ήττα 1-2 στο 95') δεν έχει περιθώρια για απώλειες. Ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες η ομάδα του Αλέγκρι με επαγγελματική νίκη αποκαθιστώντας την ηρεμία, τουλάχιστον προσωρινά.

Σε ελληνικό έδαφος και συγκεκριμένα στο Αγρίνιο, ο Παναιτωλικός υποδέχεται τον Ολυμπιακό. Μετά το στραπάτσο κόντρα στον Άρη (βαριά ήττα 1-5, στο «Βικελίδης») οι γηπεδούχοι συμπλήρωσαν σερί τριών ηττών (τέσσερις στα πέντε τελευταία). Νίκησε την Παναχαϊκή 2-1 για το Κύπελλο μεσοβδόμαδα.

Ο Ολυμπιακός, πήρε το μεγάλο ματς με τον ΠΑΟΚ με 2-1, στην έδρα του, κακλεισμένων των θυρών. Ατενίζει το μέλλον πιο αισιόδοξα. Εκμεταλέυτηκε το α' ημίχρονο σκοράροντας δύο γκολ και στην επανάληψη απέκρουσε την αντίδραση του δικέφαλλου του Βορρά.

Σε άσχημη κατάσταση ο Παναιτωλικός ενώ η ομάδα του Πειραιά θα προσπαθήσει για μια άνετη επικράτηση χωρίς να κινδυνέψει. Παίρνω το διπλό από ημίχρονο (ανεβάζοντας έτσι την απόδοση), καθώς ο Ολυμπιακός επικρατεί από το α' μέρος, κόντρα σε υποδεέστερους αντιπάλους του, εκτός έδρας, φέτος.

Η Τορίνο πραγματοποιεί καλές εμφανίσεις, δημιουργώντας φάσεις στα αντίπαλα καρέ, δεν έχει την αναμενόμενη συγκομιδή βαθμών. Ο κόουτς της Γιούριτς δηλωσε ότι τα αποτελέσματα δεν θα αργήσουν να έρθουν για την ομάδα του.

Υποδέχεται την Σαμπντόρια που δεν πείθει. Έχασε 1-3 εντός από την Αταλάντα παρότι προηγήθηκε νωρίς στο σκορ.

Σε απόδοση κοντά στον διπλασιασμό ο άσος, μπαίνει στο παιχνίδι μας, καθώς οι γηπεδούχοι καλούνται να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα την στιγμή που η Σαμπντόρια έχει αμυντικά προβλήματα.

Η Λυών έχασε με 2-3 κόντρα στη Νις, εκτός. Έμεινε με 10 παίκτες προς το τέλος και στις τάξεις της επικράτησε εκνευρισμός. Η Λανς έκανε εμφατική νίκη με 4-1, κόντρα στην Μετς. Επιθετικές και οι δύο ομάδες. Νίκες πήρε η φιλοξενούμενη κόντρα σε αντιπάλους όπως, η Λιλ και η Μαρσέιγ εκτός έδρας. Μέχρι να βρουν τα πατήματα τους οι γηπεδούχοι θα πάω με ρίσκο στην κόντρα. Χ2 διπλή ευκαιρία.