ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Με γκολ στο Champions League

Άνετα στους 8 οι Λονδρέζοι με 2 νίκες επί της Λιλ σε ισάριθμα παιχνίδια. Δείχνει συγκεντρωμένη τον τελευταίο καιρό παρά τα όσα ακούγονται περί Αμπράμοβιτς.

Είναι εκτός πρωταθλήματος στην Premier League, οπότε θα τα δώσει όλα για ίσως μια διάκριση στην Ευρώπη.

Την ανατροπή της σεζόν έκανε σε 15 αγωνιστικά λεπτά η Ρεάλ με 3-1 επί της Παρί και έδειξε ότι μπορεί να κερδίσει τους πάντες. Τρένο στην Ισπανία, στο +12 από την Μπαρτσελόνα αυτή τη στιγμή (με ένα παιχνίδι λιγότερο οι μπλαουγκράνα) .

🎁ΠΡΟΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ 7 ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΜΠΟΥΝ 21 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙΣ 21.000 ΕΥΡΩ!💰

Μεγάλη πρόκριση για τη Βιγιαρεάλ με 0-3 μέσα στη Γιουβέντους. Ο Έμερι εξάλλου ξέρει να διαχειρίζεται τέτοια ματς. Ίσως έτσι σκεφτεί και σήμερα, αν και το έργο είναι πιο δυσκολο.

Την πιο ευκολη κλήρωση είχε η Μπάγερν πέφτοντας στην αυστριακή Σάλτσμπουργκ. Τα ζόρια του πρώτου αγώνα τελείωσαν από ημίχρονο κιόλας στο Allianz Arena με τελικό σκορ 7-1