pamestoixima
ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ* ΣΤΟ PS REWARDS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Στη Νίκαια ο Βόλος, «σκληρή» η Πορτιμονένσε

Στο γήπεδο της Νίκαιας, το απόγευμα (19:30) ο Ιωνικός υποδέχεται την ομάδα του Βόλου.

Οι γηπεδούχοι πήραν τεράστιο διπλό στο ντέρμπι κόντρα στον Ατρόμητο. 2-0 καθαρή νίκη.. ανάσας και συνάμα ψυχολογίας. Νίκη με ανατροπή και για το Κύπελλο απέναντι στην Ξάνθη με δύο γκολ στο τελευταίο 15λεπτο. Εκτός ο Τσιγκρίνσκι (στόπερ) ενώ εξέτισε και επιστρέφει ο Σάντσες.

Ο Βόλος μετρά πέντε στα έξί τελευταία του ματς goal/goal με over. 6/6 over για το πρωτάθλημα. Ηττήθηκε με 1-3 από την ΑΕΚ εντός, χάνοντας και πέναλτι ενώ ήταν πίσω στο σκορ με 0-2 πριν τη λήξη του α' μέρους. Νίκησε 3-1 στις Σέρρες και προκρίθηκε στους «16» του Κυπέλλου.

Μπορούν να σκοράρουν και οι δύο ομάδες ειδικά ο Βόλος διακρίνεται για τις επιθετικές του αρετές. Goal και Over συνδυαστικό εδώ, η επιλογή.

Στην Πορτογαλία, η Μπράγκα υποδέχεται την Πορτιμονένσε. Τέσσερις ισοπαλίες μετρά η Μπράγκα στα έξι τελευταία. Η Πορτιμονένσε «έδεσε» κόμπο την Μπενφίκα νικώντας 1-0 εκτός. Έχασε όμως από την καλή Εστορίλ (4η στη βαθμολογία) με 0-2 στην έδρα της. Τρία σερί τα under για τους φιλοξενούμενους. Σκληρό και «κλειστό» αναμένουμε το αποψινό ματς με τους δύο αντιπάλους να είναι υπομονετικοί. Πιθανό να κριθεί στις λεπτομέρειες. Under.