fonbet
ΔΩΡΟ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ! PROMO CODE: BEE120
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Τα προημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ παίζουν στην Bet365

Αταλάντα και Παρί Σεν Ζερμέν «κοντράρονται» σε νοκ άουτ αγώνα για την προημιτελική φάση του Champions League που θα πραγματοποιηθεί στην Λισαβόνα.

Το ενδεχόμενο να σκοράρει πρώτη η Αταλάντα στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.37.

Η Αταλάντα διανύει μία εξαιρετική σεζόν κι οι εμφανίσεις της, έχουν κάνει το κοινό της Ευρώπης να… παραμιλάει φέτος, ενώ απόψε η επικράτησή της, που θα της δώσει και το εισιτήριο της πρόκρισης προσφέρεται σε απόδοση 3.75.

Οι Ιταλοί, προέρχονται από την εντός έδρας ήττα με 2-0 από την Ίντερ στην έδρα τους στη Serie A, με το ενδεχόμενο να κάνει σήμερα υπέρ τους απόψε το συγκεκριμένο σκορ να προσφέρεται σε απόδοση 23.00.

Το ενδεχόμενο να είναι ισόπαλο το ημίχρονο το ημίχρονο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 2.50.

Η Παρί Σεν Ζερμέν από την άλλη έχει να επιδείξει έξι διαδοχικές νίκες, ενώ στη Γαλλία τα… σάρωσε όλα φέτος.

Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι της, κέρδισε με 1-0 τη Σοσό σε φιλικό αγώνα, με το ενδεχόμενο να πάρει απόψε μία ανάλογη νίκη να προσφέρεται σε απόδοση 12.00.

Να σκοράρουν τελευταίοι οι Παριζιάνοι προσφέρεται σε απόδοση 1.57.