ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ* ΣΤΟ PS REWARDS ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Το Τσέλσι - Νόριτς παίζει στην Bet365

H Τσέλσι υποδέχεται τη Νόριτς, ψάχνοντας την επιστροφή στις νίκες και ένα ακόμα βήμα, για την έξοδο στο Champions League της νέας σεζόν.

Θα σημειωθούν περισσότερα από 2.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Το over προσφέρεται σε απόδοση 1.36.

H πρώτη σεζόν του Φρανκ Λάμπαρντ στη Τσέλσι και μάλιστα, με ένα αρκετά νεανικό ρόστερ σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια, έχει φέρει ως στόχο στην ομάδα του Λονδίνου, την έξοδο στο επόμενο Champions League. Όντας στην τρίτη θέση, με ένα βαθμό περισσότερο από τη Λέστερ και δύο από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (με ένα παιχνίδι παραπάνω), ο στόχος δείχνει κοντά, με τη νίκη της από το ημίχρονο απόψε, να βρίσκεται στο 1.50.

Αμέτρητα ειδικά στοιχήματα στην Bet365! 21+

H ήττα με 3-0 από τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, το περασμένο Σάββατο, ήταν ένα πισωγύρισμα και το θέμα για τον Λάμπαρντ και τους ποδοσφαιριστές τους, είναι να παραμείνουν ψύχραιμοι και να κάνουν τη δουλειά τους, στα τρία εναπομείναντα παιχνίδια πρωταθλήματος. Στο 1.72 προσφέρεται η νίκη τους, χωρίς να δεχτούν γκολ απόψε.

Θα σκοράρει ο Κρίστιαν Πούλισικ της Τσέλσι, σε οποιαδήποτε στιγμή της αναμέτρησης; Η απόδοση βρίσκεται στο 2.25.

H Nόριτς από την πλευρά της, έχει υποβιβαστεί και μαθηματικά πλέον, οπότε τα παιχνίδια που απομένουν, έχουν διαδικαστικό χαρακτήρα γι' αυτήν. Απόψε, θα προσπαθήσει να είναι όσο το δυνατόν περισσότερο ανταγωνιστική, με το ενδεχόμενο να σκοράρει το πρώτο γκολ του αγώνα, να προσφέρεται στο 6.00.

Κορυφαία αθλητική δράση ζωντανά στη συσκευή σας! 21+

Θεωρητικά, μετά την επιστροφή στην αγωνιστική δράση, θα έκανε την τελική της προσπάθεια για να παραμείνει στην Premier League, ωστόσο τα αποτελέσματα (6/6 ήττες) την οδηγούν στη Championship... Στο 19.00 βρίσκεται η πιθανότητα να προηγείται στο δεκάλεπτο του αγώνα.