ΣΕΡΒΙΑ 21:15 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒOΙΒΟΝΤΙΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕΡΒΙΑΣ
ΝΕΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΜΕ 7x ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
Nomme United-Φλόρα Ταλίν U21
Στατιστικά
Estonia 2
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HARJU JALGPALLIKOOL | 27 | 11 | 8 | 3 | 0 | 4 | 7 | 34-10 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι | 27 | 11 | 8 | 3 | 0 | 8 | 3 | 16-6 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 7 | 4 | 18-4 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 4 | 23-5 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι |
1 | HARJU JALGPALLIKOOL | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 13-4 | Ν Ν Ι Ν Ι | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7-2 | Ν Ν Ι Ν Ι | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6-2 | Ν Ν Ι Ν Ι | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 13-4 | Ν Ν Ι Ν Ι |
1 | HARJU JALGPALLIKOOL | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 4 | 21-6 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 4 | 2 | 9-4 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12-2 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 4 | 21-6 | Ν Ν Ν Ν Ν Ι |
2 | ΤΑΡΤΟΥ ΒΕΛΚΟ | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 6 | 5 | 20-9 | Ν Η Ι Ν Ν Ι | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 9 | 3 | 11-2 | Ν Η Ι Ν Ν Ι | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 8 | 3 | 9-7 | Ν Η Ι Ν Ν Ι | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 9-6 | Ν Η Ι Ν Ν Ι |
2 | ΤΑΡΤΟΥ ΒΕΛΚΟ | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 3 | 3 | 10-6 | Ν Η Ν Η Ν Ν | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 0 | 4-2 | Ν Η Ν Η Ν Ν | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 6-4 | Ν Η Ν Η Ν Ν | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 3 | 3 | 10-6 | Ν Η Ν Η Ν Ν |
2 | ΤΑΡΤΟΥ ΒΕΛΚΟ | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 10-3 | Ι Ν Ι Ν Η | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 7-0 | Ι Ν Ι Ν Η | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3-3 | Ι Ν Ι Ν Η | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 10-3 | Ι Ν Ι Ν Η |
3 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 5 | 6 | 22-16 | Ν Ι Ι Η Η Ν | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 9 | 2 | 12-7 | Ν Ι Ι Η Η Ν | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 8 | 3 | 10-9 | Ν Ι Ι Η Η Ν | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 12-12 | Ν Ι Ι Η Η Ν |
3 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9-5 | Ι Η Ν Ν Ν | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 | 5-3 | Ι Η Ν Ν Ν | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 4-2 | Ι Η Ν Ν Ν | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9-5 | Ι Η Ν Ν Ν |
3 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 | 13-11 | Ν Ι Η Ν Ν Η | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 1 | 7-4 | Ν Ι Η Ν Ν Η | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 2 | 6-7 | Ν Ι Η Ν Ν Η | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 | 13-11 | Ν Ι Η Ν Ν Η |
4 | FC TALLINN | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 2 | 9 | 24-20 | Ν Ν Ν Η Ν Η | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 10 | 4 | 10-5 | Ν Ν Ν Η Ν Η | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 4 | 7 | 14-15 | Ν Ν Ν Η Ν Η | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 1 | 5 | 14-13 | Ν Ν Ν Η Ν Η |
4 | FC TALLINN | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 13-11 | Ν Η Η Ν Ι | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 7-4 | Ν Η Η Ν Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6-7 | Ν Η Η Ν Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 13-11 | Ν Η Η Ν Ι |
4 | FC TALLINN | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 | 11-9 | Ν Ν Ν Ι Η Ν | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 | 3-1 | Ν Ν Ν Ι Η Ν | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 8-8 | Ν Ν Ν Ι Η Ν | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 | 11-9 | Ν Ν Ν Ι Η Ν |
5 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 2 | 8 | 22-16 | Η Ν Ν Η Ν Η | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 8 | 4 | 12-11 | Η Ν Ν Η Ν Η | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 8 | 2 | 10-5 | Η Ν Ν Η Ν Η | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 15-12 | Η Ν Ν Η Ν Η |
5 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 | 12-2 | Ν Ν Η Ν Ν | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 8-1 | Ν Ν Η Ν Ν | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 | 4-1 | Ν Ν Η Ν Ν | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 | 12-2 | Ν Ν Η Ν Ν |
5 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 | 10-14 | Η Ν Η Η Ι | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 4-10 | Η Ν Η Η Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6-4 | Η Ν Η Η Ι | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 | 10-14 | Η Ν Η Η Ι |
6 | VIIMSI JK | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 4 | 6 | 19-14 | Η Ν Ν Ν Ι Ν | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 10 | 3 | 7-4 | Η Ν Ν Ν Ι Ν | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 5 | 5 | 12-10 | Η Ν Ν Ν Ι Ν | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3 | 13-6 | Η Ν Ν Ν Ι Ν |
6 | VIIMSI JK | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 11-7 | Η Ν Ν Ι Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 3-2 | Η Ν Ν Ι Ι | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 8-5 | Η Ν Ν Ι Ι | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 11-7 | Η Ν Ν Ι Ι |
6 | VIIMSI JK | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 8-7 | Ν Ν Ι Η Ι | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 4-2 | Ν Ν Ι Η Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4-5 | Ν Ν Ι Η Ι | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 8-7 | Ν Ν Ι Η Ι |
7 | ΕΛΒΑ | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 3 | 8 | 13-25 | Η Ι Η Η Ν Ι | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 11 | 5 | 3-11 | Η Ι Η Η Ν Ι | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 6 | 5 | 10-14 | Η Ι Η Η Ν Ι | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 8-16 | Η Ι Η Η Ν Ι |
7 | ΕΛΒΑ | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | 5 | 12-10 | Ι Η Ν Ι Ι Ν | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 3-4 | Ι Η Ν Ι Ι Ν | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 9-6 | Ι Η Ν Ι Ι Ν | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | 5 | 12-10 | Ι Η Ν Ι Ι Ν |
7 | ΕΛΒΑ | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | 1-15 | Η Η Ι Η Η | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0-7 | Η Η Ι Η Η | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1-8 | Η Η Ι Η Η | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | 1-15 | Η Η Ι Η Η |
8 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ U21 | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 1 | 10 | 17-26 | Ν Η Η Η Η Ι | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 9 | 6 | 7-14 | Ν Η Η Η Η Ι | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 6 | 5 | 10-12 | Ν Η Η Η Η Ι | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6 | 10-16 | Ν Η Η Η Η Ι |
8 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ U21 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6 | 9-15 | Ν Η Η Η Ι Η | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 1 | 3-8 | Ν Η Η Η Ι Η | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 6-7 | Ν Η Η Η Ι Η | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6 | 9-15 | Ν Η Η Η Ι Η |
8 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ U21 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 8-11 | Η Η Ι Ι Ν | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 4-6 | Η Η Ι Ι Ν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4-5 | Η Η Ι Ι Ν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 8-11 | Η Η Ι Ι Ν |
9 | PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 4 | 7 | 10-30 | Η Ν Η Η Η Η | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 9 | 3 | 4-15 | Η Ν Η Η Η Η | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 7 | 4 | 6-15 | Η Ν Η Η Η Η | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 5 | 6-19 | Η Ν Η Η Η Η |
9 | PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 | 6-16 | Ν Η Η Η Η | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 3-8 | Ν Η Η Η Η | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3-8 | Ν Η Η Η Η | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 | 6-16 | Ν Η Η Η Η |
9 | PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 4 | 4-14 | Η Η Η Ι Ν Η | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 0 | 1-7 | Η Η Η Ι Ν Η | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3-7 | Η Η Η Ι Ν Η | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 4 | 4-14 | Η Η Η Ι Ν Η |
10 | JK TABASALU | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 6 | 9-24 | Η Η Η Ν Η Ι | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 9 | 3 | 4-11 | Η Η Η Ν Η Ι | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 | 2 | 5-13 | Η Η Η Ν Η Ι | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 4 | 7-12 | Η Η Η Ν Η Ι |
10 | JK TABASALU | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 8-11 | Η Ν Ι Η Η Ι | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 2 | 4-5 | Η Ν Ι Η Η Ι | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 4-6 | Η Ν Ι Η Η Ι | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 8-11 | Η Ν Ι Η Η Ι |
10 | JK TABASALU | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1-13 | Η Η Η Η Η | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0-6 | Η Η Η Η Η | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1-7 | Η Η Η Η Η | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1-13 | Η Η Η Η Η |
Αγώνες
- Nomme United
- Φλόρα Ταλίν U21
ΗΜ/ΝΙΑ | ΔΙΟΡΓ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ | |
---|---|---|---|---|---|
19/05/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ-NOMME UNITED | 2-0 | 2-0 | Η U |
12/05/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ | 0-1 | 0-1 | Η U |
04/05/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
26/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ-NOMME UNITED | 1-1 | 2-1 | Η O |
20/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ | 0-2 | 0-2 | Η U |
13/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ-NOMME UNITED | 1-0 | 2-0 | Η U |
05/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΤΑΜΕΚΑ | 0-1 | 2-1 | Ν O |
30/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ-NOMME UNITED | 1-0 | 2-0 | Η U |
17/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
10/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ-NOMME UNITED | 2-0 | 3-1 | Η O |
01/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ-NOMME UNITED | 2-0 | 2-0 | Η U |
12/11/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-NOMME UNITED | 0-4 | 0-7 | Ν O |
06/11/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-0 | 3-2 | Ν O |
02/11/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-NOMME UNITED | 0-0 | 0-3 | Ν O |
29/10/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-NOMME UNITED | 1-1 | 2-2 | Ι O |
22/10/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 2-0 | 3-0 | Ν O |
08/10/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-JK TABASALU | 1-0 | 2-1 | Ν O |
02/10/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-NOMME UNITED | 0-3 | 0-5 | Ν O |
28/09/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-VIIMSI JK | 0-0 | 0-0 | Ι U |
22/09/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-NOMME UNITED | 0-4 | 1-8 | Ν O |
16/09/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΕΛΒΑ | 2-2 | 5-2 | Ν O |
02/09/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-NOMME UNITED | 0-0 | 1-3 | Ν O |
26/08/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-TJK LEGION | 0-1 | 2-2 | Ι O |
19/08/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-FC TALLINN | 0-0 | 5-0 | Ν O |
12/08/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-NOMME UNITED | 1-1 | 1-3 | Ν O |
05/08/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 3-0 | 4-0 | Ν O |
22/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 0-2 | 0-3 | Ν O |
18/07/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-NOMME UNITED | 0-0 | 1-0 | Η U |
08/07/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/07/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-NOMME UNITED | 0-0 | 0-1 | Ν U |
29/06/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-NOMME UNITED | 0-4 | 0-6 | Ν O |
11/06/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Ν U |
04/06/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-JK TABASALU | 0-0 | 3-0 | Ν O |
29/05/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-NOMME UNITED | 0-1 | 0-2 | Ν U |
25/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-1 | 4-2 | Ν O |
20/05/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-NOMME UNITED | 0-1 | 0-6 | Ν O |
14/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-FC TALLINN | 0-0 | 1-2 | Η O |
06/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-VIIMSI JK | 1-0 | 2-1 | Ν O |
01/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 2-0 | 5-0 | Ν O |
27/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 3-2 | 3-6 | Ν O |
21/04/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΕΛΒΑ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
17/04/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-NOMME UNITED | 1-1 | 1-3 | Ν O |
08/04/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-NOMME UNITED | 0-1 | 1-1 | Ι U |
02/04/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-NOMME UNITED | 1-1 | 1-3 | Ν O |
19/03/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 3-1 | 4-2 | Ν O |
15/03/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-NOMME UNITED | 1-1 | 1-2 | Ν O |
09/03/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-TJK LEGION | 2-0 | 4-1 | Ν O |
12/05/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ | 0-1 | 0-1 | Η U |
04/05/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΚΟΥΡΕΣΑΡΕ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
20/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ | 0-2 | 0-2 | Η U |
05/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΤΑΜΕΚΑ | 0-1 | 2-1 | Ν O |
17/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | NOMME UNITED-ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
06/11/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-0 | 3-2 | Ν O |
22/10/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 2-0 | 3-0 | Ν O |
08/10/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-JK TABASALU | 1-0 | 2-1 | Ν O |
28/09/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-VIIMSI JK | 0-0 | 0-0 | Ι U |
16/09/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΕΛΒΑ | 2-2 | 5-2 | Ν O |
26/08/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-TJK LEGION | 0-1 | 2-2 | Ι O |
19/08/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-FC TALLINN | 0-0 | 5-0 | Ν O |
05/08/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 3-0 | 4-0 | Ν O |
08/07/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-0 | 0-0 | Ι U |
11/06/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Ν U |
04/06/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-JK TABASALU | 0-0 | 3-0 | Ν O |
25/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-1 | 4-2 | Ν O |
14/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-FC TALLINN | 0-0 | 1-2 | Η O |
06/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-VIIMSI JK | 1-0 | 2-1 | Ν O |
01/05/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 2-0 | 5-0 | Ν O |
21/04/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΕΛΒΑ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
19/03/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 3-1 | 4-2 | Ν O |
09/03/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-TJK LEGION | 2-0 | 4-1 | Ν O |
19/05/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ-NOMME UNITED | 2-0 | 2-0 | Η U |
26/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ-NOMME UNITED | 1-1 | 2-1 | Η O |
13/04/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ-NOMME UNITED | 1-0 | 2-0 | Η U |
30/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ-NOMME UNITED | 1-0 | 2-0 | Η U |
10/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΠΑΙΝΤΕ ΛΙΝΑΜΕΣΚΟΝΤ-NOMME UNITED | 2-0 | 3-1 | Η O |
01/03/24 | ΕΣΘΟΝΙΑ 1 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ-NOMME UNITED | 2-0 | 2-0 | Η U |
12/11/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-NOMME UNITED | 0-4 | 0-7 | Ν O |
02/11/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-NOMME UNITED | 0-0 | 0-3 | Ν O |
29/10/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-NOMME UNITED | 1-1 | 2-2 | Ι O |
02/10/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-NOMME UNITED | 0-3 | 0-5 | Ν O |
22/09/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-NOMME UNITED | 0-4 | 1-8 | Ν O |
02/09/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-NOMME UNITED | 0-0 | 1-3 | Ν O |
12/08/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-NOMME UNITED | 1-1 | 1-3 | Ν O |
22/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 0-2 | 0-3 | Ν O |
18/07/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-NOMME UNITED | 0-0 | 1-0 | Η U |
03/07/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-NOMME UNITED | 0-0 | 0-1 | Ν U |
29/06/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-NOMME UNITED | 0-4 | 0-6 | Ν O |
29/05/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-NOMME UNITED | 0-1 | 0-2 | Ν U |
20/05/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-NOMME UNITED | 0-1 | 0-6 | Ν O |
27/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 3-2 | 3-6 | Ν O |
17/04/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-NOMME UNITED | 1-1 | 1-3 | Ν O |
08/04/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-NOMME UNITED | 0-1 | 1-1 | Ι U |
02/04/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-NOMME UNITED | 1-1 | 1-3 | Ν O |
15/03/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-NOMME UNITED | 1-1 | 1-2 | Ν O |
ΗΜ/ΝΙΑ | ΔΙΟΡΓ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ | |
---|---|---|---|---|---|
19/05/24 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 2-4 | Ν O |
12/05/24 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 2-2 | Ι O |
04/05/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΤΑΡΤΟΥ ΒΕΛΚΟ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
28/04/24 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Η U |
19/04/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-VIIMSI JK | 0-1 | 1-3 | Η O |
13/04/24 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-4 | 2-4 | Ν O |
08/04/24 | ESTONIA 2 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-3 | Ν O |
30/03/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 2-1 | 3-1 | Ν O |
17/03/24 | ESTONIA 2 | HARJU JALGPALLIKOOL-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Η U |
09/03/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΕΛΒΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
02/03/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 2-0 | 2-0 | Ν U |
12/11/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 3-0 | 6-0 | Ν O |
06/11/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-0 | 3-2 | Η O |
02/11/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 3-2 | Η O |
29/10/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-1 | 1-2 | Η O |
25/10/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 1-4 | Ν O |
21/10/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-3 | 1-4 | Ν O |
05/10/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 1-1 | 3-1 | Ν O |
02/10/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 3-0 | 4-0 | Η O |
28/09/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-TJK LEGION | 1-0 | 2-1 | Ν O |
23/09/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 0-2 | Ν U |
16/09/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-VIIMSI JK | 1-2 | 1-2 | Η O |
26/08/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΕΛΒΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
21/08/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-JK TABASALU | 1-1 | 7-3 | Ν O |
13/08/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-0 | Ι U |
05/08/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-2 | 0-4 | Ν O |
31/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 0-0 | 0-2 | Η U |
22/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 0-2 | 0-3 | Η O |
13/07/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-2 | 0-6 | Ν O |
08/07/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-3 | Ν O |
04/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-FC TALLINN | 0-1 | 2-1 | Ν O |
11/06/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Η U |
08/06/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-2 | Ν O |
28/05/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-VIIMSI JK | 1-0 | 3-1 | Ν O |
25/05/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΕΛΒΑ | 2-1 | 2-1 | Ν O |
20/05/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-1 | Ν U |
15/05/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-1 | Ν U |
11/05/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-0 | Ι U |
06/05/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-2 | Ν O |
01/05/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 4-1 | 6-1 | Ν O |
27/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 3-2 | 3-6 | Η O |
24/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-2 | 3-3 | Ι O |
10/04/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-2 | 3-2 | Η O |
02/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-JK TABASALU | 0-0 | 3-2 | Ν O |
19/03/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-TJK LEGION | 1-1 | 5-2 | Ν O |
12/03/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-FC TALLINN | 1-0 | 1-0 | Ν U |
04/03/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-1 | Η O |
19/05/24 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 2-4 | Ν O |
12/05/24 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 2-2 | Ι O |
28/04/24 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Η U |
13/04/24 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-4 | 2-4 | Ν O |
08/04/24 | ESTONIA 2 | ΚΑΛΕΒ ΤΑΛΙΝ U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-3 | Ν O |
17/03/24 | ESTONIA 2 | HARJU JALGPALLIKOOL-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Η U |
06/11/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-0 | 3-2 | Η O |
02/11/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 3-2 | Η O |
25/10/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 1-4 | Ν O |
21/10/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-3 | 1-4 | Ν O |
02/10/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 3-0 | 4-0 | Η O |
23/09/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-1 | 0-2 | Ν U |
13/08/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-0 | Ι U |
05/08/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-2 | 0-4 | Ν O |
13/07/23 | ESTONIA 2 | TJK LEGION-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-2 | 0-6 | Ν O |
08/07/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-3 | Ν O |
11/06/23 | ESTONIA 2 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 | Η U |
08/06/23 | ESTONIA 2 | ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-2 | Ν O |
20/05/23 | ESTONIA 2 | PAIDE LINNAMEESKOND U21-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-1 | Ν U |
15/05/23 | ESTONIA 2 | JK TABASALU-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-1 | Ν U |
11/05/23 | ESTONIA 2 | VIIMSI JK-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 0-0 | 0-0 | Ι U |
06/05/23 | ESTONIA 2 | FC TALLINN-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-1 | 1-2 | Ν O |
10/04/23 | ESTONIA 2 | ΛΟΟΥΤΟΥΣ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-2 | 3-2 | Η O |
04/03/23 | ESTONIA 2 | ΕΛΒΑ-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-1 | Η O |
04/05/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΤΑΡΤΟΥ ΒΕΛΚΟ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
19/04/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-VIIMSI JK | 0-1 | 1-3 | Η O |
30/03/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 2-1 | 3-1 | Ν O |
09/03/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΕΛΒΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
02/03/24 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 2-0 | 2-0 | Ν U |
12/11/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 3-0 | 6-0 | Ν O |
29/10/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-1 | 1-2 | Η O |
05/10/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 1-1 | 3-1 | Ν O |
28/09/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-TJK LEGION | 1-0 | 2-1 | Ν O |
16/09/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-VIIMSI JK | 1-2 | 1-2 | Η O |
26/08/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΕΛΒΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
21/08/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-JK TABASALU | 1-1 | 7-3 | Ν O |
31/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΕΒΑΝΤΙΑ U21 | 0-0 | 0-2 | Η U |
22/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 0-2 | 0-3 | Η O |
04/07/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-FC TALLINN | 0-1 | 2-1 | Ν O |
28/05/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-VIIMSI JK | 1-0 | 3-1 | Ν O |
25/05/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΕΛΒΑ | 2-1 | 2-1 | Ν O |
01/05/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-ΛΟΟΥΤΟΥΣ | 4-1 | 6-1 | Ν O |
27/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 3-2 | 3-6 | Η O |
24/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-PAIDE LINNAMEESKOND U21 | 0-2 | 3-3 | Ι O |
02/04/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-JK TABASALU | 0-0 | 3-2 | Ν O |
19/03/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-TJK LEGION | 1-1 | 5-2 | Ν O |
12/03/23 | ESTONIA 2 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-FC TALLINN | 1-0 | 1-0 | Ν U |
Head to Head Παράδοση
- Σύνολο
- Εντός/Εκτός Έδρας
ΗΜ/ΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ |
---|---|---|---|
06/11/23 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-0 | 3-2 |
22/07/23 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 0-2 | 0-3 |
11/06/23 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 |
27/04/23 | ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21-NOMME UNITED | 3-2 | 3-6 |
06/11/23 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 2-0 | 3-2 |
11/06/23 | NOMME UNITED-ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21 | 1-0 | 2-0 |
Στατιστικά Γκολ
- Under / Over
- Goal / No Goal
- Σύνολο τερμάτων
- Ακριβή σκορ
- Γκολ ανά 15λεπτο
NOMME UNITED
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER | ΑΠΟΔΟΣΗ OVER | ΑΠΟΔΟΣΗ UNDER |
---|---|---|---|---|
1,5 | 31 | 4 | - | - |
2,5 | 27 | 8 | - | - |
3,5 | 19 | 16 | - | - |
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER | ΑΠΟΔΟΣΗ OVER | ΑΠΟΔΟΣΗ UNDER |
---|---|---|---|---|
1,5 | 30 | 5 | - | - |
2,5 | 26 | 9 | - | - |
3,5 | 17 | 18 | - | - |
NOMME UNITED
GOAL | NO GOAL |
---|---|
23 | 24 |
12 | 11 |
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21
GOAL | NO GOAL |
---|---|
29 | 18 |
13 | 11 |
NOMME UNITED
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
6 | 20 | 17 | 4 |
4 | 10 | 8 | 1 |
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
5 | 18 | 20 | 4 |
4 | 7 | 13 | 0 |
NOMME UNITED
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
2-1 | 3 |
0-0 | 3 |
5-0 | 2 |
3-0 | 2 |
4-2 | 2 |
1-1 | 2 |
0-1 | 1 |
0-2 | 1 |
3-2 | 1 |
5-2 | 1 |
2-2 | 1 |
4-0 | 1 |
2-0 | 1 |
1-2 | 1 |
4-1 | 1 |
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
3-2 | 3 |
2-0 | 3 |
2-4 | 2 |
1-4 | 2 |
0-0 | 2 |
1-3 | 2 |
1-2 | 2 |
0-1 | 2 |
2-2 | 1 |
4-0 | 1 |
0-2 | 1 |
0-4 | 1 |
0-6 | 1 |
2-1 | 1 |
NOMME UNITED
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 0 | 0 |
16-30 | 0 | 0 |
31-45 | 0 | 0 |
46-60 | 0 | 0 |
61-75 | 0 | 0 |
76-90+ | 0 | 0 |
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ U21
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 0 | 0 |
16-30 | 0 | 0 |
31-45 | 0 | 0 |
46-60 | 0 | 0 |
61-75 | 0 | 0 |
76-90+ | 0 | 0 |
Αποδόσεις
ΕΤΑΙΡΙΑ | 1 | X | 2 | O | U | GOAL | NO GOAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NOVIBET | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
STOIXIMAN | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
BET365 | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
BETSHOP | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
PAME STOIXIMA | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |